شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پلمپ پرچم وزنه زدن را تکذیب کرد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، پلمب سالن فدراسیون وزنه برداری از هفته گذشته این فدراسیون را با چالش جدیدی مواجه کرده است به ویژه اینکه مسابقات باشگاهی وزنه برداری در تهران و در این سالن برگزار می شود.

فدراسیون وزنه برداری بابت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به این شرکت بدهکار است و عنوان شد پلمب سالن آزادی توسط این شرکت و به دلیل همین بدهی انجام شده است. این در حالی است که ایرضا عاصم یوسفی این موضوع را تکذیب کرده است.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فدراسیون وزنه برداری و اپراتور پاویون با یکدیگر مشکل دارند که منجر به تعطیلی غرفه توسط آن اپراتور شد. ربطی به شرکت نداره

وی تصریح کرد: فدراسیون وزنه برداری به این شرکت بدهکار است، اما اگر به دلیل آن بدهی مجبور بودیم سالن فدراسیون را پلمپ کنیم، به جای موکول به امسال، سال گذشته اقدامات لازم را انجام می دادیم.

عاصم یوسفی با بیان اینکه آیا شرکت توسعه نمی تواند واسطه ای برای حل مشکل باشد، گفت: مشکل مربوط به شرکت نیست. با این حال، قبل از آن پیگیری هایی انجام دادم، اما نشد. فدراسیون وزنه برداری و اپراتور مورد نظر باید مسائل حقوقی که باعث اختلاف شده را حل کنند.