شناسایی و توقیف ۱۱۵۳ دستگاه خودرو حامل و قاچاق دارایی های سوخت در هرمزگان


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار انتظامی اظهار داشت: محله های آلوده اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح ها و همچنین در کنترل و پایش ۲۴ ساعته محورهای اصلی و فرعی استان در مناطق مختلف استان و پاسگاه ها و پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق سوخت، اقدامات لازم انجام شده است. ۵۸۴ دستگاه خودروی سواری به نام شوتی و ۵۶۹ کامیون حامل و دارایی کالاهای قاچاق و سوخت کشف و ضبط شد.

سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: با تلاش گسترده پلیس استان از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع ۳ میلیون و ۶۷۴ هزار لیتر سوخت از قاچاقچیان و انبارهای سوخت کشف و ضبط و ۸۸۴ نفر از عوامل و عوامل قاچاق سوخت دستگیر شدند. . . با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکرده و در این راستا شهدای عزیز نظام و انقلاب را تقدیم کرده است، لذا برای مقابله با پدیده قاچاق سوخت، دستگاه های مسئول باید رعایت کنند. وظایف و مسئولیت های خود را به درستی انجام دهند و از سوی دیگر مردم خیر و قدرشناس استان نیز از طریق سامانه تلفنی اورژانس ۱۱۰ هرگونه قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر را در سطح خرد و کلان مشاهده و با آن برخورد کنند. پلیس برای تخلیه هر چه سریعتر منطقه، شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان.

انتهای پیام/ ۳۷۲۸
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید