شهرستان ساوه در امتحانات نهایی خوب عمل می کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، محسن زارعی ظهر چهارشنبه در سفر به ساوه برای ارزیابی پایان امتحانات نهایی اظهار داشت: تصمیماتی که در زمینه برگزاری امتحانات نهایی اتخاذ می شود نیاز به راستی آزمایی در حوزه است. اقدام و در زمینه اجرا و از نزدیک چه تلاشی برای همکاران است و چگونه کار انجام می شود.

وی افزود: امروز آزمون زبان انگلیسی برگزار شد که بخشی از آن امتحان صوتی خواهد بود و فایل صوتی تکثیر شده همانطور که با کیفیت بسیار خوبی ضبط شده است باید با کیفیت بسیار خوب نیز تکثیر شود تا قابل درک باشد. توسط دانش آموز.

معاون آموزش و پرورش ساوه گفت: بحث بسیار مهم بعدی بحث ضوابط ایمنی امتحانات و همچنین نظم و آرامشی است که باید در سالن امتحانات رعایت شود و دیدیم که این قوانین خیلی خوب اجرا شد و قابل قبول در ساوه

زارعی گفت: همکاران ما تجربه خوبی در شرکت در امتحانات نهایی دارند.

وی افزود: بازخورد دیگری که در این بازدید دریافت خواهیم کرد در زمینه تصحیح امتحانات نهایی و همچنین بررسی نحوه ساخت سوالات و رفع اشکالات و نواقص احتمالی در سوالات و همچنین کاهش خطا در تصحیح امتحانات است. از جمله مواردی است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.