شهریه ثابت مدارس شبانه روزی ۴۰۰۰۰۰ تومان


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمدعلی محمدی ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار داشت: تا آغاز سال تحصیلی جدید فرصت محدودی برای بررسی ۱۳ پروژه در دست اجرا و بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داریم تا مهرماه به مورد بررسی قرار گیرد.

وی بر لزوم استفاده از توان پیمانکاران برای تکمیل پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالا تاکید و خاطرنشان کرد: با تاخیر در تکمیل مدارس روستایی نزدیک به شهر، دانش آموزان مجبور به استفاده از مدارس شهری هستند که مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت.

استاندار همدان از اتمام پنج پروژه آموزشی دیگر تا بهمن ماه خبر داد و افزود: با توجه به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به همدان پروژه های متعددی در آموزش، بهداشت، آبرسانی، ورزش و… برنامه ریزی و مشخص شده است که از محل اعتبارات تخصیص یابد. از این سفر لذت ببرید و هر چه زودتر از آن لذت ببرید.

وی تکمیل دو مدرسه استثنایی در دست احداث و تسریع در بهره برداری از استخرهای دانش آموزی احداث شده در مناطق یک و دو تدریس را از دیگر طرح های اولویت دار آموزشی در مرکز استان برشمرد.

محمدی تاکید کرد: لازم به ذکر است دانش آموزان استثنایی در صورت تامین نشدن فضای آموزشی ویژه و فرسوده شدن استخرها و دو برابر شدن هزینه، ترک تحصیل خواهند کرد.

وی در ادامه از شهریه ۴۰۰ هزار تومانی مدارس هیئت مدیره شهرستان در سال تحصیلی جدید خبر داد و افزود: مدارس هیئت مدیره در زمان ثبت نام و فصل تابستان مجاز به دریافت شهریه نیستند.

فرماندار شهرستان همدان گفت: این مدارس با پیش بینی امکان پرداخت شهریه می توانند با موافقت هیات مدیره خود از کمک های داوطلبانه مردم برخوردار شوند.

وی در پایان گفت: در نشست تخصصی غنی سازی اوقات فراغت، استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در اختیار دبیرخانه ها از جمله مدارس را به این معنا تصویب کردیم و در این جلسه به مدارس تاکید ویژه خواهیم داشت. .

انتهای پیام/۳۱۴۰/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید