شهید جعفر کوکبی: در چارچوب اسلام و قرآن حرکت کنید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ او شاهد شهود عرفانی بود و نقش همه خوبی ها را در چهار سوره گاتی نشان داد و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را اسیر کرد، همان عاشقی که در مقدس پرواز کرد. وادی عشق و فرشتگان را بر روح پاکت نوازش کرد.

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و یاری این عارفان عاشق کار را آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه رشادت و دلاوری و مجاهدت و دلاوری… برگ سبز هدیه درویشی چه مقبول و چه در نظر گرفته شود.

۳۲۱۲/ برکت لحظاتمان با شهید جعفر کوکبی

ستایش حکیمی که نعمت هستی را بخشید و درود بر پروردگار عالم و اصل همه موجودات و خاتم الانبیاء محمد عبدالله (ص) و بر عترت و اولادش صلوات الله علیه. شما همگی به ویژه امام زمان (عج) و ارواح جهانیان و درود بر نایب برحقشان حضرت امام خمینی و یارانش.

و درود بر رزمندگان و فاتحان عزیز عاشورا و درود فراوان بر روان پاک همه شهدای اسلام که انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) به مراحل حساس و سرنوشت سازی رسیده است و فرعونان زمان را به خاک می سپارد. قوطی زباله تاریخ

وظیفه خود می دانم که بخشی از مسئولیت خود را در قبال دین و مکتب خود انجام دهم، امیدوارم انشاءالله مورد عنایت خداوند قرار بگیرم.

با سلام و درود فراوان به پدر و مادرم که برای احقاق حق فرزندانشان سختی ها و مشکلات فراوانی را پشت سر گذاشته اند، مخصوصاً مشکلات فراوانی که در طول زندگی به واسطه زحمات بی وقفه مادرم که برای سلامتی ایشان زحمات زیادی کشیده بودیم. بچه ها با همه سختی ها و با همه ناملایمات زندگی از سلامتی او گذشتند، جانش را فدا کردند و تمام فکر و فعالیت خود را برای موفقیت فرزندانش به کار گرفتند. اگر دادم مرا ببخش

درود بر پدر عزیزم که بهترین ها را برای فرزندانش انجام داد، من نیز به نوبه خود از وجود گرانقدرش تشکر می کنم و امیدوارم اگر باعث ناراحتی پدر و مادر عزیزم شده اید مرا ببخشید.

اما به خواهران عزیز و وفادارم و برادر عزیزم با آرزوی موفقیت برای شما در امور زندگی، می خواهم به شما بگویم که با وجود اینکه برادر شما بودم، شرمنده ام که جز سرباری بر دوش شما نبوده ام. زندگی من .

برادران و خواهران عزیز، انتظاری که از برادری بزرگتر از خود داشتید و می خواستید من برادر باشم، برای شما افتخار بود – اما می دانم که نه تنها حقی را که شما عزیزان بر گردنم داشتید، ادا نکردم. بلکه باعث نگرانی شما شدم امیدوارم همیشه در زندگیت موفق باشی و به خاطر افتخارت مرا ببخش. من همیشه به شما عزیزان افتخار کرده ام.

من کوچکتر از آن هستم که بتوانم شما عزیزان را نصیحت کنم اما با توجه به مسئولیت و وظایفی که دارم چند نکته را متذکر می شوم: اول از همه به آنچه خداوند به شما داده راضی باشید و بدانید هر اتفاقی در زندگی شما می افتد. فقط رضای خداوند تبارک و تعالی را بخواهید. همیشه سعی کنید سختی ها را با آرامش بگذرانید و مشکلات را جزئی از رسیدن به تکامل خود بدانید زیرا خداوند انسان ها را با مشکلات آفریده تا در هر مرحله بندگان خود را امتحان کند.

در زندگی برای پیشرفت و زندگی تان مانند قبلی ها باشید انشاالله در تمام مراحل زندگی و برای مقابله با همه سختی ها و مصائب زندگی و در همه امور زندگی سعی کنید بر دیگران سبقت بگیرید، مبادا خداوند در راه انقلاب و اسلام و پیروی از رهبر انقلاب که فقیه زمان است عقب بمانید.

همیشه در چهارچوب اسلام و قرآن حرکت کنید و در راه رضای خدا گام بردارید و سعی کنید کلمه توحید را الگوی زندگی شما قرار دهید، خدایی جز خدا نیست و بر اساس این کلمه همه خدایان شیطانی را از ذهن خود دور کنید و همه خدایی که شما را از خود دور می کند راه اصلی که قرآن و اسلام است شما را به بیراهه می کشاند و وقتی بخواهید بر همه خدایان منحرف چیره شوید فقط به خدایی می رسید که شایسته ستایش و ستایش است که خالق است. از دنیا و جهانیان و مخلوقات زمین و آسمان به خدایی می رسی که قرآن به تو خبر می دهد که در این صورت پیروز و موفق در زندگی خواهی بود و در برابر عظمت خداوند سفید و سربلند می شوی. به مسئولیت های خود افتخار کنید

انتهای پیام/۸۹۰۰۱/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید