شهید علی مهری: در مقابل متجاوز بایستید


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ او شاهد شهود عرفانی بود و نقش همه خوبی ها را در چهار سوره گاتی نشان داد و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را اسیر کرد، همان عاشقی که در مقدس پرواز کرد. دره عشق و فرشتگان روح پاک تو را نوازش کردند.

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و یاری این عارفان عاشق کار را آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه رشادت و دلاوری و مجاهدت و دلاوری… برگ سبز هدیه درویشی چه مقبول و چه در نظر گرفته شود.

۳۱۸۷/ برکت لحظاتمان با شهید علی مهری;

نام خداوند بخشنده

من علی مهری متولد ۱۳۲۵ اهل اسدآباد همدان بخش چهاردولی روستای قشتپه وصیت کردم به پدرم و همه خانواده و همه رفقا و دوستان و تمام روستا.

زمان انجام رسالتم در قبال خلق خدا فرا رسیده است و امیدوارم با توسل به خداوند متعال بتوانیم همه دشمنان اسلام و مسلمین را از کشور و سرزمین اسلامی خود دور کنیم و این یکی از وظایف هر مسلمانی است. که در مقابل هر متجاوزی می ایستد و آخرین نیروهای آنها را نابود می کند و از کشور بیرون می کند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که با حمله به متجاوزان عراقی که از هرگونه اقدام ضد اسلامی و غیر انسانی بی تاب هستند، میزان دین خدا را نشان دهیم.

اکنون زمان حمله به دشمن مزدور است، مهم نیست این عملیات چگونه پیش برود، و نمی دانم چه بر سر من خواهد آمد، آیا با این حملات زنده به خانه برمی گردم یا به دیدار پروردگارم می شتابم. به هر حال هر دوی ما سعادتمند و موفق خواهیم بود و این یکی از امتیازات است که وقتی کشته می شویم به بهشت ​​می رویم و وقتی دشمن کشته می شود منتظر عذاب الهی است.

انتهای پیام/۸۹۰۰۱
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید