شهید موسی کریمی آرمان: پیام خون مرا به دیگران برسان


به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ او شاهد شهود عرفانی بود و نقش همه خوبی ها را در چهار سوره گاتی نشان داد و چشمان ستارگان آسمان را روشن کرد، ققنوس هشت بهشتی که هفت آسمان را اسیر کرد، همان عاشقی که در مقدس پرواز کرد. وادی عشق و فرشتگان را بر روح پاکت نوازش کرد.

می خواهیم هر روز را با نام و یاد این ستارگان به پایان برسانیم و به برکت و یاری این عارفان عاشق کار را آغاز کنیم. ادای دینی باشد بر آن همه رشادت و دلاوری و مجاهدت و دلاوری… برگ سبز هدیه درویشی چه مقبول و چه در نظر گرفته شود.

۳۲۰۵/ برکت لحظاتمان با شهید موسی کریمی آرمان

نام خداوند بخشنده
آنان که ایمان آوردند و هجرت کردند و با مال و جان خود در راه خدا جهاد کردند در نزد خدا بالاترین مقام هستند، پس آنان رستگارانند.

پس از حمد و ثنای خداوند متعال و با درود بی پایان به ائمه اطهار بویژه مهدی موعود و جانشین ایشان امام خمینی (ره) و با سلام و درود بر شما ملت شهیدپرور ایران.

(مکتبی که شهادت برای او سعادت است پیروز است) امام خمینی

آقا! تو بودی که به من جسم و روح دادی و این تو بودی که زندگی کردن را به من آموختی خدایا! تو بودی که عقل را در وجود جسمانی من قرار دادی تا راهنما و راهنمای من باشد خدایا! این تو بودی که با تمام گناهان و گناهانی که مرتکب شده بودم مرا به سوی خود خواندی و این تو بودی که با قرآن خود معنای واقعی شهادت را به من آموختی تا با انتخاب این فیض بزرگ به سعادت و کمال برسم. چه شیرین است برای تو مردن ای خدای مهربان.

و مپندارید کسانی که در راه خدا کشته شدند مرده اند بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.

و اما شما ای امت مسلمان، ای شاهدان زنده و پایداران انقلاب، رهبر عزیزمان را همیشه و در همه حال به یاد داشته باشید و پیام ایشان را جدی بگیرید که بدون شک او حسین زمان ماست و ما نباید مانند آن باشیم. مردم کوفه و تنها او را می پرستند.

و برای کسانی که شبانه روز بدلیل نبود تجهیزات لازم از اسلام بد می گویند، به خدا بگویید از این همه خونی که ریخته شده و برادرانی که شبانه روز در جبهه ها زیر خمپاره می میرند شرمنده نیستید. گلوله ها پس دست از گله و شکایت بردارید و زندگی دو روزه این دنیا را رها کنید و به جایی که زندگی جاودانه است نگاه کنید.

و اما تو ای پدر و مادرم و خواهرم و برادرانم مرا ببخش که پسر و برادر خوبی برای تو نبودم، امیدوارم از تو اگر به شهادت رسیدم پیام خونم که همان پیام امام عزیزمان در گوش بیدارانی که هنوز بیدار نشده اند و به فکر مادیات هستند همیشه به یاد امام باشید و دعا کنید.

در پایان از خداوند منان توفیق و پیروزی همگان، سلامتی و طول عمر رهبر و همراهی رزمندگان اسلام را خواستارم و برای همه آشنایان، همسایگان و بویژه دوستان عزیز و عزیزم طلب مغفرت می کنم. امیدوارم مرا ببخشند. سلام بر شما و رحمت و برکات خدا.

انتهای پیام/۳۱۴۰/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید