kermanyy

Monday, 25 October 2021

صندوق کارگران ممنوع نیویورک به دلیل توقف پذیرش ادعاهای جدید در ایالت خاتمه می یابد

صندوق کارگران ممنوع نیویورک به دلیل توقف پذیرش ادعاهای جدید در ایالت خاتمه می یابد


این ایالت نزدیک به 2.1 بیلیون دلار کمک مالی برای کارگران غیرمجاز تحت تاثیر این همه گیری دارد.

صندوق کارگران ممنوعه ، که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت خود واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کاهش همه گیری نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

از زمانی که وزارت کار ایالات متحده این برنامه را در تابستان گذشته راه اندازی کرد ، این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار مزایا برای نزدیک به 120،000 متقاضی ارائه کرده است و در آینده نیز برنامه های بیشتری برای این برنامه در نظر گرفته شده است. به گفته دولت ، این صندوق تا پایان ماه اکتبر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت خواهد کرد. کتی هوچول.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و من از اولین روز کار خود متعهد شده ام تا در اسرع وقت به نیویورکی های نیازمند کمک کنم.”

هوچول متعهد شده بود که مجوز درخواست و پردازش پرداخت را در اولین هفته ریاست جمهوری خود پیش ببرد. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت همکاری کرد تا از برنامه مطلع شده و در مورد درخواست به صندوق کارگران ممنوع آموزش دهد.

تقریباً تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر مبلغ 15،600 دلار را دریافت کردند.

برای واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 در نیویورک ساکن بودند (و هستند) و واجد شرایط بیکاری یا حمایت دیگر نیستند. کمتر از 26،208 دلار در سال منتهی به آوریل 2021 ؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 و 1 آوریل 2021 در نتیجه همه گیری از دست دادند.

طرفداران می گویند که هزینه سریع صندوق نیروی کار ممنوع ، میزان نیاز در سراسر ایالت را نشان می دهد. موسسه سیاست های مالی تخمین زده است که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این بودجه استفاده کنند ، از جمله 213،000 نفر فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گررو از کنفدراسیون کارگران می گوید: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از افتتاح آن از بین رفت نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” “باید از دولت هوچول برای تأمین سریع بودجه تقدیر کرد – اما اکنون زمان اتمام کار است. هزاران متقاضی هنوز تحت تحقیقات هستند و منتظر قضاوت هستند. درخواستهای آنها حتی توسط همه کارگرانی که برای بدست آوردن این بودجه 23 روز اعتصاب غذا کرده بودند ، پذیرفته نشد. “

گوئررو گفت که بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل سیاسی که هنوز حل نشده است” از برنامه حذف شدند ، به ویژه در حومه نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای حمایت و حمایت خارجی از آنها کمک می کنند.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن مدارک لازم ، به ویژه در کنسولگری هایی که ماه ها با تاخیر روبرو شده اند ، تلاش می کنند.” کنسرسیوم ما متعهد به مبارزه برای تأمین بودجه اضافی است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار و قانونگذار ایالت هستیم تا اطمینان حاصل شود که کارکنان به طور کامل به تعطیلی در سراسر ایالت دسترسی دارند. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران ممنوعه حمایت کردند نیز می خواهند بودجه اضافی و مزایای بیکاری را افزایش دهند.

“با 99 of از ادعاهای واجد شرایط که دارای مزایای سطح 1 هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مالیات دهندگان را به طور ناعادلانه حذف می کند و تعداد زیادی از مدعیان وجود دارد. کار ، به ویژه در استان ، که نتوانست در آن شرکت کند.” سناتور جسیکا راموس در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد. “ما به بودجه اضافی برای ادامه خدمت به خانواده هایی که در مسیر بهبود اقتصادی کار می کنند نیاز داریم. “

سناتور کارمن دی لا روزا در سناتور گفت: “صندوق کارگران ممنوعیت ناشی از درد و رنجی است که در جوامع ما در اوج همه گیری کووید -19 دیده ایم.” تخفیف کارگرانی که اغلب از خدمات دولتی محروم هستند. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *