kermanyy

Monday, 25 October 2021

“طرفداران بریتانیا و ایرلند جت” مشتاق بازی لندن مقابل شاهین هستند

“طرفداران بریتانیا و ایرلند جت” مشتاق بازی لندن مقابل شاهین هستند


او 22 ساله است و “JETS، Jets، Jets، Jets!” برای او در لندن و در خانه ایرلند به همان اندازه شیرین است که برای هر کسی در رادرفورد شرقی یا هر جای دیگر برای ناهار احساس می کند.

او که سباستین راندازو نام دارد ، بنیانگذار گروه Jets Fans انگلستان و ایرلند در سال 2014 است ، که مشتاقانه منتظر ورود تیم مورد علاقه خود در روزهای منتهی به Jets-Falcons در روز یکشنبه در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور است. رانداززو شنبه از ایرلند به لندن پرواز می کند.

راندازو از طریق ایمیل نوشت: “من بعد از این که مادربزرگم در سن جوانی از نیویورک دیدن کرد و فوتبال جت را به من داد ، طرفدار جت شدم.” من بعد از آن و بقیه تاریخ ارتباطی با تیم احساس کردم. ”

تخمین زده می شود که 7000 دنبال کننده ، بیشتر مردان و 18 تا 30 ساله ، در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد. در اینجا همه دستان رسانه های اجتماعی این سازمان وجود دارد:UKNYJets.

راندازو نوشت: “من می گویم شکاف بین طرفداران بریتانیایی و ایرلندی حدود 90 درصد بریتانیایی و 10 درصد ایرلندی است.”

او در ده سال گذشته از طرفداران جت ها بوده است ، که شایسته است به طور نامحسوس در مورد اینکه چگونه می توان یکی از بسیاری از جت های طولانی مدت در سراسر جهان بود ، اشاره کرد.

راندازو نوشت: “به سختی ، اما من به هیچ وجه آن را نخواهم داشت.” “اوقات خوب فرا می رسد و آن نورهای کم فقط آن را بهتر می کند. این بسیار خنده دار است زیرا اغلب می پرسند که چرا ما فکر می کنیم در انگلستان یا ایرلند هستیم با جت ها می چسبیم. در اینجا یک نقل قول بسیار معروف از افسانه فوتبال اریک کانتونا وجود دارد: “شما می توانید همسر ، سیاست ، دین خود را تغییر دهید ، اما هرگز ، هرگز نمی توانید تیم فوتبال مورد علاقه خود را تغییر دهید. ”

تیم او ، بدون توجه به تعداد آنها در بازی ، مصمم است تا آنجا که ممکن است سعی کند آن را شبیه ورزشگاه MetLife کند.

راندازو نوشت: “ما قصد داریم این بازی را شبیه بازی خانگی جتز کنیم.”

این بدان معناست که “JETS ، Jets ، Jets ، Jets! ”از جایگاه منفجر شد.

سباستین راندازو
سباستین راندازو
سباستین راندازو

“بهترین خوانندگی در فوتبال. امیدواریم یکشنبه صدای ما را با صدای بلند بشنوید! ” راندازو نوشت.

مانند بسیاری از طرفداران Jets در اینجا ، Randazzo یک گاگا بالاتر از Zach Wilson است.

“بسیار جالب!” او نوشت. “باید اعتراف کنم که اعتقادی به پیشرفت نداشتم [Sam] دارنولد ، اما سخت نیست که با ویلسون هیجان زده نشوید ، و او مطمئناً علیرغم کشمکش های اولیه اش من را برده است. امیدوارم این بار ، ما پسر مناسب داشته باشیم. ”

“من دارنولد را دوست دارم – او مرد متواضعی بود و مشخصاً استعداد داشت. من احساس می کنم او از حق رای دادن از GM به HC ناامید شده است و برای او آرزوی موفقیت می کنم در کارولینا (تا زمانی که این امر به ضرر جت ها تمام نشود). [Adam] از سوی دیگر ، گیس معروف هنگامی که خبر منتشر شد که وی در حال مصاحبه با جت ها است ، گفت که این فقط یک بررسی دقیق است. … چقدر اشتباه کردم؟! این انتخاب اشتباهی از روز اول بود و دیگر هرگز نباید او را در نزدیکی زمین حرفه ای فوتبال دید. “

رانداززو قبلاً متقاعد شده است که سرمربی جدید روبرت صالح یک رئیس معمولی نیست.

“چرا نمی توانی مربی را دوست داشته باشی؟” او نوشت. “انرژی که می دهد عفونی است! مطمئناً احساس می شود که فرهنگ جدیدی در اطراف Jets وجود دارد ، و من معتقدم که این از صالح سرچشمه می گیرد – همچنین دیدن آن در مورد اسلحه های جوان بسیار آرامش بخش است. امیدوارم بتواند خود را به عنوان یک HC خوب ثابت کند. “

راندازو با یکی از اعضای گروه کینگزلی نیومن ، که از این احساس حمایت می کرد ، تماس گرفت و توصیه ای برای صالح مطرح کرد.

نیومن از طریق ایمیل نوشت: “گیس وحشتناک بود ، او نباید در ابتدا با توجه به استعدادهای دیگر استخدام می شد.” “من برای سم احساس می کنم ، اما فکر نمی کنم او به عنوان QB شروع کننده با Jets به خوبی برخورد کرد. فقیر O-Line پیشرفت کرد و در نهایت معامله کرد تا جایی برای ویلسون ایجاد شود. “

صالح با گاز مخالف است. “انرژی او عفونی است ، و داشتن مربی با کمی کاریزما و اشتیاق خوب است!” نیومن نوشت.

سباستین رانداززو و پیکان در خارج از کشور
سباستین راندازو و پیکان در خارج از کشور
نوک پیکان در خارج از کشور

نیومن امیدوار است مدیرکل جو داگلاس به دنبال مدافعان ویلسون باشد.

نیومن می نویسد: “علاقه زیادی به او به عنوان بازیکن وجود داشت ، روز او عالی بود ، اما نگرانی من این است که خط حمله ما مانع پیشرفت او در این لیگ شود و می تواند مانند دارنولد باشد.”

نیومن ، 30 ساله ، 12 سال از طرفداران قدیمی Jets بوده است.

وی گفت: [Adam] نیومن نوشت: “گاز برگشت داده شد و فصل دوم بسیار سخت بود.” “من بسیار خوشحال بودم که او را از دست دادم” Tank for [Trevor]”لارنس یک چیز خوب بود ، اما بسیار خوشحالم که ویلسون را به جای او گرفتم و 2 پیروزی را در طول راه در سال گذشته کسب کردم. امیدوارم رنج بیشتر باشد! ”

رانداززو علاقه خاصی به کوینن ویلیامز دارد.

او نوشت: “جانور مطلق”. “او نه تنها یک بازیکن فوق العاده منظم است که فقط بهتر و بهتر می شود ، او الهام بخش افرادی مانند من است. مانند کوئینن ، من مادرم را در نوجوانی به دلیل سرطان از دست دادم و او مطمئناً قدرت و موفقیت او را به عنوان یک الهام می بیند. “

جانشین سابق جتز نیک منگولد. راندازو نوشت: “یک بازیکن خوب و همچنین یک مرد خوب.” او همیشه به ما علاقه مندان به انگلستان را نشان می دهد و همچنین طرفدار تاتنهام مثل من است … “

رانداززو در پیروزی 27-14 جتز بر دلفین ها در ورزشگاه ومبلی در سال 2015 حضور داشت.

او نوشت: “این یک تجربه غیرواقعی مانند اولین بازی جت های شخصی من بود.” “همچنین ، همیشه خوب است که شاهد جریمه شدن ما باشیم. ”

او تیم خود را از طریق پخش Sky Sports یا NFL Game Pass تماشا می کند.

راندازو گفت: “شبهای دیروقت ممکن است با برخی از کارها در حدود 4 صبح سخت باشد ، اما با افتخار می گویم که من هرگز یک بازی را از طرفدار بودن باخته ام.”

آنها در حالی که وودی جانسون در زمان رئیس جمهور قبلی آمریکا در انگلستان سفیر بود ، ملاقات نکردند.

“متاسفانه نه. ما از او پرسیدیم آیا مایل است ما را برای یک فنجان چای دعوت کند ، اما من فکر می کنم که این دعوت در پست گم شد. “

نیومن همچنین در بازی Jets-Dolphins در ومبلی حضور داشت.

او نوشت: “خاطرات و عکسهای خوبی از بازیکنان در حال گرم شدن گرفتم.” “وقتی آنها وارد لندن شدند متوجه شدم و برای عکس سلفی به فرودگاه رفتم – متأسفانه هواپیمای آنها زود رسید ، بنابراین من آنها را از دست دادم. اما این “6 سال می گذرد و من واقعاً خوشحالم که آنها را در بریتانیا می بینم.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *