عملیات ارتش سوریه در درعا با هلاکت ۸ تروریست – خبرگزاری مهر ایران و جهان خبربه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، “اولگ اگوروفمعاون مرکز آشتی سوریه روسیه اعلام کرد که در این درگیری ها حداقل ۸ شبه نظامی کشته و ۱۵ نفر کشته شدند. دارا آنها کشته شدند.

سرلشکر اولگ اگوروفمعاون مرکز آشتی طرف های متخاصم روسیه در سوریه روز چهارشنبه گفت: یگان های امنیتی دولت سوریه ۸ شبه نظامی را که در حملات تروریستی علیه غیرنظامیان شرکت داشتند منهدم کردند و ۱۵ نفر را بازداشت کردند.

دارا همیشه شاهد تحرکات گروه های شبه نظامی و تروریستی باشید. نیروهای امنیتی سوریه دو هفته پیش مقادیر زیادی سلاح و مهمات را از مخفیگاه های تروریست های داعش در داخل شهر جاسم کشف کردند. دارا کشف و ضبط کردند. بنابراین، یک منبع امنیت در دارا وی گفت: با تکمیل عملیات امنیتی علیه عناصر مسلح داعش در شهر جاسم واقع در حومه شمالی دارااز مخفیگاه تروریست ها مقادیر زیادی سلاح و مهمات جنگی کشف و ضبط شد.

منابع سوری چند روز پیش از هلاکت چند تروریست داعشی از جمله یکی از سرکردگان آنها در حومه شمالی خبر دادند. دارا آنها در جریان عملیات ارتش سوریه گزارش دادند. در این عملیات با همکاری ارتش و نیروهای مسلح خودی در شهر جاسم در حومه شمالی دارا در این عملیات چندین تروریست داعش کشته و زخمی شدند.

منابع سوری از ایوب فاضل در میان کشته شدگان خبر دادند جباوی“معروف به”ابوجهادآنها از سرکردگان داعش هستند.