kermanyy

Sunday, 24 October 2021

عکس ها: بهترین Cosplay از روز افتتاحیه Comor Con Minor 2021

عکس ها: بهترین Cosplay از روز افتتاحیه Comor Con Minor 2021


کامیک کان مانند هر چیز دیگری که معمولاً سرگرم کننده ، سرپوشیده و شلوغ است ، سال گذشته جشنواره چهار روزه طرفداران خود را به دلیل همه گیری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits بار دیگر با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و هزاران شخصیت کارتونی / انیمه / بازی ویدئویی شگفت انگیز دیگر دیگر آشنا شد که من آنها را به عنوان پانزدهمین کنگره نیویورک سرانجام با … خوب ، با چیزی بین یک فخرفروشی و یک ناله و زاری بازگشت.

محدودیت ظرفیت باعث می شود که گذرگاه های پرجمعیت و دهلیزی در برخی مواقع تقریباً خالی به نظر برسد. برای واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID برای گروه زیر 12 سال برای پذیرش لازم است ، و ماسک در داخل اجباری است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان کوشا و حامیان آنها اجازه نمی دادند پروتکل های همه گیر مهمانی را خراب کنند.

“من این را دوست دارم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا آمده بود ، گفت آکوامن در یک لباس لغزنده خیره کننده که ساخت آن دو ماه به طول انجامید. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این هیجان انگیزترین اتفاق سال من است و من عاشق ضربه زدن به آن هستم. سال گذشته من لباس 2019 خود را گرفتم و یک فرمت ویدئویی تهیه کردم -کاسپلی را از خانه تغییر می دهم ، اما این به طریقی بهتر است. من از مردم و تعامل آن خوشم می آید ، این قیمت ندارد. “

الکس در حال ساختن به عنوان یک زن شگفت انگیز است

فلش

منهتنیت Alex Is Crafting ، که همیشه لباس های بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “برگشتن احساس شگفت انگیزی است.” خیلی جالب است که مردم اینجا را بشناسند که من کیستم و با کت و شلوار با دیگران باشم. “الکس لباس بافتنی Wonder Woman خود را می پوشد ، که در آن بزرگ شده است. ده روز – پیچیده ترین خلاقیت او ، زلدا از سال 2019 ، به او 700 ساعت وقت داد – اما او قصد دارد هر روز به عنوان یک شخصیت متفاوت ظاهر شود.

کامیک کان نیز مانند همه بازی های کاسپلی ، تجارت است و فضای وسیع آن با فروشندگانی که اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و دکوراسیون می فروشند پر شده است. همچنین می توانید عکس هایی با یا بدون سلفی افراد مشهور خریداری کنید و تولیدکنندگان محتوا از همه رسانه ها نسخه های بعدی را تماشا می کنند.

Comic Con تا یکشنبه در مرکز Javits خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *