kermanyy

Saturday, 23 October 2021

عکس ها: مرکز ساخته شده در بروکلین جدید ، Oasis Bruadar را برای نوازندگان ایجاد کرده است

عکس ها: مرکز ساخته شده در بروکلین جدید ، Oasis Bruadar را برای نوازندگان ایجاد کرده است


پس از یک دوره طولانی ایستایی در صنعت موسیقی در نتیجه همه گیری ، گروهها برای اولین بار در یک سال و نیم شروع به تور کردند و مکانهای موسیقی در سراسر شهر دوباره پذیرایی خود را آغاز کردند. با افزودن حس خوش بینی ، بروکلین ساخته شده این هفته افتتاح می شود و اولین مکان موسیقی کاملاً جدید است که در نیویورک در آینده نزدیک افتتاح می شود.

Brooklyn Made یک مرکز 500 ظرفیتی است که در 428 Troutman Street در Bushwick واقع شده است و دارای طراحی نور منحصر به فرد توسط Jeremy Roth (Wilco ، Nathaniel Rateliff ، Mazzy Star) است. این کار توسط دو فرد تجاری از سراسر طیف شروع شد: آنتونی میکس ، رئیس سابق دفتر Live Nation در نیویورک که در Bowery Presents / AEG نیز کار می کرد و کلی وینریچ ، یکی از اعضای قدیمی گروه دلتا اسپیریت.

میکس در ابتدای تابستان امسال به Gothamist گفت: “این یک رویای مادام العمر است و امیدوارم آخرین توقف من در مورد آنچه تا پایان عمر و حرفه ام انجام خواهم داد.”

“من یک مادام العمر نیویورکی هستم ، بنابراین اینجا در خون من است و راهی جز این ندارم که اولین مرکزی را که در اینجا دارم باز کنم ، به ویژه این که از این بیماری همه گیر بیرون بیایم و سعی کنم زندگی را به شهر برگردانم. و بخشی از آن باشید. “

با بالاخره افتتاح این باشگاه امشب – جف توییدی ویلکو دو نمایش تمام شده را امشب و جمعه انجام می دهد – Gothamist این هفته به آنجا سفر کرد تا نگاهی به جایی که به تازگی تکمیل شده است ، بیاندازد ، و برخی از منابع هنرمندان مورد علاقه من را در آن نشان دهد.

Makes Brooklyn اولین بار Made را در تابستان 2020 به عنوان یک شرکت تبلیغاتی کنسرت خارج از خانه در Park Slope راه اندازی کرد و با مکان هایی مانند CMAC Events و United Palace کار کرد. این مکان در نوامبر سال گذشته جایگزین شد و میکس و وینریچ بیشتر سال خود را صرف ساختن این پروژه کرده اند و مطمئن شده اند که در ابتدا یک تجربه دوستانه برای هنرمندان است.

امکانات زیادی برای گروه های گردشگری وجود دارد ، از جمله چهار اتاق جداگانه سبز ، یک آپارتمان کامل آپارتمانی و یک جاک باکس قدیمی ، چندین منطقه آویزان خصوصی در فضای باز (از جمله دسترسی به پشت بام) ، و سقف جداگانه ، استخر خصوصی.

عکسهای داخل محل جدید موسیقی Bushwick Brooklyn Made

یکی از فضاهای خصوصی خصوصی برای هنرمندان

فلش

“[Winrich and I] آنها در همان صفحه بودند و می خواستند تجربه ای هنرمندانه را ارائه دهند که بی شباهت به تجربه های دیگر است. وقتی آنها می آیند ، هیچ بحثی در مورد بودجه عرضه وجود نخواهد داشت. “

این مرکز همچنین دارای دو خروجی غذا / نوشیدنی است: هنگام ورود به منطقه ابتدا Connie را می بینید که دارای یک نوار نعل اسبی به همراه میز استخر و حیاط بیرونی (تا ساعت 4 بعد از ظهر باز است) صبح هر روز صرف نظر از این که آیا گروهی در حال نواختن است) همچنین اتاق ایستاده است که در ساعت 7 صبح به عنوان قهوه خانه یا کافه با شیرینی و صبحانه باز می شود و سپس در اواخر بعد از ظهر تبدیل به یک نوار کوکتل / شراب / تاپاس با آشپزخانه کامل می شود.

در مورد Tweedy ، ترکیب ماه های آینده (نمودار زیر را ببینید) تا حد زیادی ترکیبی از هنرمندان دوست داشتنی قدیمی (Guided By Voices ، The Mountain Goats ، Luna ، Steve Earle ، Greg Dulli ، Okkervil River) و گروه های مستقل مستقل ( ویتنی ، روح کندو ، ساختمانها ، دهد ، داروساز). این مرکز همچنین هر آخر هفته میزبان ست های دی جی معمولی است.

مارکس خاطرنشان کرد که در حالی که روح رقابتی در بین اماکن اطراف شهر وجود دارد ، بروکلین ساخته شده به دنبال طرفداری از هنرمندانی مانند AEG یا Live Nation نیست.

وی گفت: “بیایید همه صریح باشیم ، مطمئناً این یک رقابت است ، اما با این اوصاف ، ما با یک گروه 17 میلیارد دلاری در سراسر جهان رقابت نمی کنیم.” “آنها تورهای بزرگی انجام می دهند – تورهای هیپ هاپ و تورهای غول پیکر راک کلاسیک. ما تمرکز خود را بر روی ارائه یک تجربه عالی برای گروه هایی که می خواهند مکان ما را اجرا کنند متمرکز کرده ایم ، اما در حال حاضر ، ما روی تورهای Drake به زودی تأکید زیادی نمی کنیم. “

اما بین تجربه وی در صنعت کنسرت ، تجربه وینریچ به عنوان یک نوازنده دوره گرد ، درآمد اضافی ناشی از غذا خوردن و آشامیدن و مالکیت اموال. ، مارکس بسیار خوش بین است که بروکلین ساخته شده به یک موسسه موسیقی تبدیل شود. به برای مدت طولانی در شهر

او با خنده گفت: “من همه چیز را دیدم و همه چیز را انجام دادم تا خودم را در اینجا قرار دهم.” با فرض اینکه من این کار را در 30 سال گذشته انجام داده ام ، می دانم که منابع مالی چیست و می دانم که چه چیزی می توانیم و چه می توانیم انجام دهیم. من می دانم که ما می توانیم با این هنرمندان آن را به سطح بعدی برسانیم و فکر می کنم آنها با آن کنار خواهند رفت. بنابراین من انتظار ندارم که ما با این مکان شکست بخوریم. من شکست را یک گزینه نمی دانم. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *