kermanyy

Monday, 25 October 2021

غذای عالی ، بخش های بزرگ و یک جشن دوستانه در Astce Cultura در Astoria

غذای عالی ، بخش های بزرگ و یک جشن دوستانه در Astce Cultura در Astoria


با یک برنامه ی کنترلی شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوایی آموزش دیده در خانه” که در فلاشینگ بزرگ شد و قبل از مهاجرت به دخترانش در ایستورپورت زندگی کرد ، در آرزوی روزی افتتاح رستوران بود. اما تا زمانی که فرزندانش بزرگتر نشدند (کوچکترین او در حال حاضر 17 ساله است) و مهمتر از همه ، دوستش خوان کورتز یکی از کنجکاوی های جدید خود را به او داد که برنامه ریزی را سرعت می بخشد.

پاپاس آخر هفته گذشته به Gothamist گفت: “خوان به من یک چورو داد و من عاشق آن شدم.” “و من دوست داشتم ، اینها باید در جایی فروخته شوند زیرا بسیار خوب هستند! این یک شروع بود … اما بعد فکر کردم اوه اوه ما مقداری بستنی اضافه می کنیم – من دوست دارم بستنی هایم را درست کنم – و سپس ما فکر می کنیم ، ما مقداری غذا نیز اضافه می کنیم … “

و سپس همه گیری همه گیر ظاهر شد ، که عمدتا برخلاف ذهن ، عزم خود را تقویت کرد. پاپاس می گوید: “من فقط می خواستم رویایم را زنده کنم ، ببینم آیا می توانم آن را محقق کنم یا فقط در زندگی ام شانس داشته باشم.” “بعد از ضربه کووید و همه چیزهایی که از آن به بعد اتفاق افتاده است ، من احساس کردم – زندگی کوتاه است ، زمان آنطور که در حال حاضر است نیست ، بیایید فقط تلاش کنیم.”

منوی Dulce Cultura دارای گزینه های جذابی است. دوازده نوع کوستادیلا ، چندین تورتیلا ، چند بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا “سگهای خیابانی مکزیکی”) ، تامالس ، بیرریا اسکویتس (که مانند بسیاری از آنها وجود دارد) و Cheesy Mexi Fries ، که من آنها را سبک کردم ، وجود دارد. سبزیجات با ذرت شیرین و کارامل بوداده.

سیب زمینی سرخ شده ترد و بسیار نرم از سیب زمینی خرد شده در زیر نمک زیاد پنیر پرتقال روشن دفن شد. پاپاس با این غذا دو نوع سس داغ خانگی به سفره من تحویل داد ، یکی با هانابرو ، دیگری از فلفل شبح ، و یک سنگ شکن غذای بهشتی بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو خوک (دو نفر 13 دلار)

فلش

تاکو در قلب غذاهای خوشمزه اینجا قرار دارد و سه موردی که من خوردم عالی بودند. کورتز دیگر به اندازه مواد اولیه ای که در آن وجود دارد باهوش نیست و خوک نهنگ دارای یک تخته بزرگ گوشت خوک ، چرب و نرم و به خوبی متعادل با یک تکه دال چیپوتل است. روی ماهی تاکو با فایلهای کمی تفت داده شده و سرخ شده ، بیشتر از آن ، و همچنین یک سالسای کاج انبه خوب فکر شده بود. و بیریا گوشتی وحشی بود ، غنی ، آبدار و شلخته به تنهایی و حتی بیشتر از آن هنگام غوطه ور شدن در کنسول.

سایر گزینه های تاکو شامل Chorizo ​​با پنیر ، Chicken Fajita با سس ذرت بوداده ، Carne Asada ، Al Pastor ، Jacket with avocado و قارچ با پنیر Oaxaca است. همه تاکوها به صورت دوتایی سفارش داده می شوند ، معمولاً با قیمتی حدود 9 دلار ، اما می توانید بین انواع مختلف ترکیب کنید ، یا خودتان را با سه نفر پر کنید.

در صورت امکان فضا را برای دسر ذخیره کنید. یا فقط برای شیرینی ها ، که شامل یک خط کامل بستنی خانگی با طعم هایی مانند میوه های شور ، نوتلا کونچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکوف کره است ، کمی بیشتر برگردید. برای تهیه آفتابگردان می توانید تعدادی شربت و روکش قند اضافه کنید ، یا برای تهیه ساندویچ بستنی ، قاشق های خود را با کنچای تازه جفت کنید. من این کار را با دارچین چوررو پاپاس غم انگیز انجام دادم ، و بسیار خوشمزه بود ، جسورانه که همه پاداش بود ، بدون پشیمانی.

و البته ، Cortez churros نیز وجود دارد که شما مرتباً آنها را به عنوان “چوب” سفارش می دهید ، یا با چیزهایی مانند Nutella یا dulce de leche ، یا مانند “Loop Churros” در طعم هایی مانند Pebbles Prubles ، S ‘mores و بادام پر می کنید. شادی پاپاس هنوز منتظر مجوز آبجو و شراب است ، اما در این میان قهوه ، جاریتوس و نوعی هورچاتا وجود دارد.

Dulce Cultura بسیار دوستانه است. بعدازظهر شنبه ، پاپاس مشغول پخت ، گچ بری و سرو مهمان نوازی به ظاهر بی پایان برای همه کسانی بود که وارد خانه شدند. دختر میانسال او در پیشخوان کار می کرد در حالی که او غذا می ریخت و میزها را خراب می کرد. و کورتز آن را در آشپزخانه آویزان کرد.

این مکان اساساً توسط خود پاپاس و کورتز طراحی و ساخته شده است – “قبل از کار ، بعد از کار ، شش ماه خون ، عرق و اشک طول کشید” – که شامل یک قسمت نشیمن خوب ، و همچنین میزهای داخلی در جلو است. از یک ونکت رنگی یا نیمکت پنجره ای قوسی. تزئینات فصل خارج از منزل در فضای باز نیز در حال اجرا است.

درون فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید از اینکه هر روز به آستوریا باز می گردد بسیار خوشحال است. “شما می دانید وقتی در جایی قدم می زنید و احساس می کنید درست است؟ این درست احساس شد. این یک محله عالی است. همه بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، عالی است. “وقتی افراد زیادی از آنجا عبور می کردند تا به پاپاس سلام کنند ، در حالی که من آنجا نشسته بودم و غذایم را کنار می گذاشتم ، می توانم بگویم احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در خیابان 42-20 31st ، نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 5 بعد از ظهر تا 10 شب و جمعه تا یکشنبه از ظهر تا 10 شب دوشنبه بسته است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *