فتنه گران آشغال تاریخ هستند که در زباله دانی است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام حسین یکشنبه شب در اجتماع بزرگ امت پیامبر در مسیر القاپوی اردبیل اظهار داشت: فتنه ها از لطف خداوند است که با فراز و نشیب همراه است.

وی تصریح کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی فتنه های متعددی با محوریت مسائل کشور رخ داده است و در ۲ دهه اخیر فتنه ۸۸، ۹۶، ۹۸ و فتنه اخیر از برنامه های راهبردی دشمن بود.

نماینده وکیل در سپاه حضرت عباس(ع)THE) استان اردبیل گفت: در حوادث اخیر اغتشاشگران و فتنه گران با توهین به قرآن، پیامبر اسلام، ولی فقیه و برخی مبانی دینی سعی در نشان دادن تفکر ظالمانه و ظالمانه خود داشته اند در حالی که نتیجه و نتیجه این گونه فتنه ها استکبار و ذلت است. دشمنان

حجت الاسلام عالیهی با بیان اینکه فتنه های اخیر توسط راهزنان و اوباش و توهین به مقدسات انجام شده است، تصریح کرد: اگرچه قطار انقلاب به سرعت در حال حرکت است و دشمن با چنین فتنه هایی نمی تواند جلوی این حرکت را بگیرد، اما امروز احزاب، گروه ها و گروه ها و … گروه‌های مختلف به صحنه آمده‌اند تا به دشمنان بگویند که این گونه فتنه‌های خفیف و برنامه‌ریزی شده از سوی آنان نتیجه‌ای جز ذلت و ذلت آنان نخواهد داشت.

وی اعتراف فرماندهان نظامی غربی به شکست لیبرالیسم در مواجهه با انقلاب اسلامی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: آمریکا در حالی که در مرحله انحطاط و زوال قرار دارد با توسل به عناصر انحرافی خود سعی در ایجاد شکاف در مسیر انقلاب اسلامی دارد. ، این انقلاب راه خود را پیدا کرده و با قدرت پیش می رود.

حجت الاسلام علیه افتخارات و عظمت انقلاب اسلامی آن را عامل زوال و بدبختی دشمن در دهه های اخیر دانست و ادامه داد: گستره جغرافیایی انقلاب اسلامی فقط محدود به مرزهای کشور نیست، بلکه امروز انقلاب اسلامی در اوج قدرت قرار دارد و توانسته پیام خود را در کشورهای مختلف منتقل کند.

وی اوج درگیری جمهوری اسلامی ایران و آمریکا را یادآور شد و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در این نقطه عطف تاریخی توانسته است عظمت و عظمت واقعی خود را به نمایش بگذارد.

حجت الاسلام فتنه گر را زباله خواند و گفت: این افراد علاقه زیادی به سطل های زباله دارند و به همین دلیل آنها را به آتش می کشند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود افزود: در طول تاریخ وقتی گروه های رادیکال، وهابی، سلفی، سلطنت طلب، آمریکایی، صهیونیستی، مرتجع، کمونیست و ضد انقلاب دور هم جمع شده اند، فتنه ای در این کشور رخ داده است که شایسته است. مراقب افکار و حرکات خود باشید.

حجت الاسلام آنجا گفت: زمانی با شعار تقلب در انتخابات از فتنه ها حمایت و هدایت می کردند و زمانی با معیشت مردم «بنزین» و امروز با موضوع «حجاب» در حالی که نمی دانند ملت ایران در مقابل این همه انحرافات قوی است و کوچکترین تحرکی به مستکبران نمی دهد.

وی خواستار همبستگی مردم ایران شد و تصریح کرد: این دیدار نه تنها یک آیین الهی و ارزشمند است، بلکه باعث نابودی فتنه گران می شود و امیدواریم مراجع قضایی با فتنه گران برخورد جدی کنند تا اجازه این افراد داده نشود. توهین مقدسات را به خودت نده.

نماینده وکیل در سپاه حضرت عباس(ع)THE) استان اردبیل تصریح کرد: البته مسیر فتنه گران با برخی از جوانانی که در بیرون و خیابان هستند متفاوت است و این افراد باید مراقب باشند که در دام فتنه گران واقعی نیفتند چرا که راه دشمن. طبیعت بدخواه است و هرگز نباید به دشمن اعتماد کرد و به آنها فرصت توطئه و فتنه را داد.