فرمانده نیروی دریایی ارتش: امنیت دریایی را با همکاری کشورهای منطقه پیشنهاد می کنیم


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه بازدید از دوازدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی اظهار داشت: زیردریایی ها از بالاترین سطح فناوری برخوردار هستند و امروز نیروی دریایی ارتش اسلامی افتخار می کند. خود بر داشتن آخرین تکنولوژی در زمینه زیرسطحی و استفاده از آن در عرصه عمل.

وی افزود: حضور در بالاترین سطح فناوری های روز دنیا از الزامات نیروی دریایی راهبردی ارتش است و برای رسیدن به این هدف در کنار توان نیروهای جان برکف از توان شرکت های دانش بنیان مرتبط استفاده می کنیم. بدون هیچ محدودیتی.”

دریادار ایرانی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش همواره از توان کل کشور در ساخت تجهیزات خود استفاده می کند، افزود: تجهیزات در زیر آب است. سطح دریا و هوا به حدی رسیده است که قدرت های بزرگ دریایی در حال انجام مشترک هستند. امروز با ما تمرین کنید

وی یادآور شد: حوزه دریایی منطقه پیچیده ای است و اگر کشوری برای آموزش و تمرین در کنار کشور دیگری قرار گیرد، بدون شک توان و توان آن ها را می پذیرد.

وی با بیان اینکه ایرانیان همواره دست دوستی به سوی همه بشریت دراز کرده اند و همواره قهرمان صلح و دوستی بوده و خواهند بود، افزود: دشمنان در منطقه جایی ندارند و اصرار بر حضور آنان هیچ توجیهی ندارد. اجازه دهید دشمنان جای خود را بگیرند و بدون شک با همکاری کشورهای منطقه امنیت و امنیت دریایی در بالاترین سطح ممکن را تضمین خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در خصوص دوازدهمین نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی گفت: با وجود همه محدودیت ها، نمایشگاه خوبی در کنار هم قرار گرفته است و تفاوت آن با دوره های گذشته این است که پرسنل آن به فرمایشات رهبر معظم انقلاب پاسخ می دهند و علم می دهند. شرکت‌های مستقر این فرصت را دارند تا توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.” است.

من باید بگویم؛ فراهم کردن زمینه های رشد و توسعه اقتصاد دریایی، رونق کسب و کار صنایع دریایی در حوزه های دریانوردی، طراحی، کشتی سازی، بنادر، شیلات، دریانوردی، محیط زیست، گردشگری، فراساحلی و توسعه سواحل مکران در جنوب کشور. کشور از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید