فرنگی کاران پارانا در اراک نایب قهرمان شدند


به گزارش خبرگزاری فارس، کشتی گیران پرندی با پیروزی قاطع مقابل تیم های خراسان جنوبی و استان کرمان و شکست فنی مقابل این تیم، اراک با یک امتیاز به مقام نایب قهرمانی مسابقات لیگ بزرگ کشتی کشور دست یافتند.

مسابقات کشتی فرنگی گروه اول لیگ دسته یک کشور صبح امروز بین تیم های پارانا و سیرجان برگزار شد و کشتی گیران پرندی موفق شدند با اقتدار ۹ بر یک حریف سیرجانی خود را شکست دهند.

رزمی کاران پرندی که با اقتدار توانستند حریف سیرجانی خود را شکست دهند برای مقام اول به مصاف حریفان اراکی رفتند و پس از تساوی تیمی و امتیاز فنی ۲۱ و ۱۹ به مقام دوم دست یافتند.

رقابت های لیگ دسته یک کشتی فرنگی قهرمانی باشگاه های کشور که امروز دوشنبه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد، همچنان بین تیم های اراک و اراک ادامه دارد. خراسان جنوبی.

این مبارزات با حضور ده ها رزمنده از استان های تهران، مرکزی، کرمان و خراسان جنوبی برگزار شد.

لازم به ذکر است، تیم کشتی پارانا با حمایت شهرداری پارانا و با تمرین محمد ورمزیار و رضا فولادوند برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشتی باشگاه های کشور به اراک سفر کرد.

رضا فولادوند، مربی رزمی کاران فرنگی پارانا، پس از پیروزی چشمگیر تیمش در لیگ دسته یک کشور، این پیروزی ها را تقدیم آتش نشان پرندی علی قانع کرد که تا هفتمین سالگرد شهادتش زنده است.

لازم به ذکر است، چهارم تیرماه ۱۳۹۴، آتش نشان علی قانع پرندی پس از نجات دو شهروند در جنت آباد تهران دچار سوختگی شدید شد و به شهادت رسید.

لازم به ذکر است که دور برگشت این دوره از رقابت های لیگ دسته یک کشتی فرنگی کشور طی هفته های آینده در پارانا یا سیرجان برگزار می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید