kermanyy

Sunday, 24 October 2021

فروشنده برانکس که محصول جدیدش توسط یک شهر پرتاب شده است ، بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت می کند

فروشنده برانکس که محصول جدیدش توسط یک شهر پرتاب شده است ، بیش از 13000 دلار کمک مالی دریافت می کند


فروشنده خیابانی برانکس که 10000 دلار محصولات وارد شده توسط NYPD داشت و توسط اداره بهداشت شهر بیرون انداخته شده بود ، همانطور که در یک ویدئوی ویروسی ضبط شده است ، یک کمک مالی دریافت کرد. 13000 دلار از طرفداران حامی تجارت او در روز شنبه دریافت کرد.

دیانا هرناندز کروز ، خرده فروش مواد غذایی که ادعا می کند از شهر اجازه گرفته است ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در Pelham Parkway ، محله ای که میوه ها و سبزیجات خریداری شده در آن فروخته شد ، کمکهای مالی دریافت کرد. کامیون

هرناندز کروز ، 36 ساله ، پس از دریافت چک ، در کنفرانس مطبوعاتی به حامیان خود به زبان اسپانیایی گفت: “این امر توسط شهردار به من داده نمی شود ، اما محله من ، افرادی که از من حمایت می کنند.” “من از افرادی که این را برای من آوردند سپاسگزارم زیرا من آینده خوبی برای فرزندانم می خواهم.”

هرناندز ، که 12 سال پیش از مکزیک آمد ، مادر چهار فرزند است. او پنج سال است که تجارت خود را در گوشه ای از White Plains Road و Pelham Parkway South اداره می کند.

این کمک ها از بیش از 180 اهداکننده به همراه تلاش های جمع آوری کمک های آنلاین توسط City Workers For Justice ، گروهی متشکل از کارگران شهر که خواهان انصاف زیادی در سطح شهر بودند ، دریافت شد. اهداکنندگان وی شامل مهمان رادیویی Hot 97 Ebro بودند که مبلغ 5000 دلار اهدا کردند. هرناندز کروز همراه با کمکهای مالی ، یک کامپیوتر و چاپگر لپ تاپ برای پسر دبیرستانی خود دریافت کرد.

این کمک های مالی ، کسب و کار تولید هرناندز کروز در فضای باز را که چندین سال است حفظ کرده است ، احیا کرده است. در 23 سپتامبر ، هرناندز کروز با درخواست NYPD و مقامات اداره حمایت از مصرف کنندگان و کارگران (DCWP) برای فروش مواد غذایی بدون مجوز فروش سیار غذا تماس گرفت. NYPD سرانجام از بخش بهداشت خواست محصول را دور بیندازد. یکی از مسافران متوجه اتفاقاتی شد که شروع کرد و شروع به ضبط وقایع روی تلفن خود کرد. این ویدئو توسط پروژه فروشندگان خیابانی ، گروه حمایتی برای فروشندگان خیابانی به اشتراک گذاشته شد و در حساب توییتر خود منتشر شد. این ویدیو بسیار سریع پخش شد و 1.8 میلیون بازدید و بیش از 4000 بازتوییت داشت.

سرانجام ، مقامات DCWP ، NYPD و کارکنان سرویس بهداشتی پس از بازخورد شدید ساکنان محل ، بدون بیرون ریختن تمام غذا صحنه را ترک کردند. هرناندز کروز بقیه غذایش را برد.

کارینا کافمن گوتیرز ، معاون مدیر پروژه فروشندگان خیابانی می گوید: “مردم از دیدن آنچه که برای او اتفاق افتاده بود خجالت می کشیدند و می خواستند از او حمایت کنند.” یکی از اعضای محبت محله. “

از جمله کسانی که ناراحت بودند شهردار بیل دی بلاسیو بود که وی را چند روز پیش در کنفرانسی جدید پس از آنچه اتفاق افتاد ، “کلاسیک دیوان سالاری برای عدم برقراری ارتباط و عدم استفاده از عقل سلیم” توصیف کرد.

شورای شهر همچنین تلاش کرده است تا تعداد مجوزهای اضافی را تقریباً 4000 افزایش دهد. مجوزها با نرخ 400 در سال طی دهه آینده ، از سال 2022 صادر می شوند. با این وجود ، هزاران نام هنوز در لیست انتظار برای دریافت مجوز و انجام کارهای خود هستند. لیست انتظار یک سیستم بازار سیاه مجوزهای اجاره برای خرده فروشان تا 25000 دلار ایجاد کرده است.

کافمن گوتیرز گفت: “من فکر می کنم یک برداشت بسیار مهم از این رویداد این است که این اولین بار نیست. و متأسفانه این ممکن است آخرین بار نباشد تا قانون تغییر کند.” “با فروشندگان فعلی مانند دیانا ، او سالها تلاش کرد تا از شهر اجازه بگیرد. او سعی می کند کارهای درستی انجام دهد تا تجارت آنها رسمی شود ، اما محدودیت مجوزهای موجود او را مجبور می کند تا نتواند. “

سناتور ایالتی جسیکا راموس و سناتور جسیکا گونزالس روخاس لایحه ای برای مجوزهای نامحدود ارائه کرده اند که توسط مناطق توسعه تجارت محلی مورد انتقاد قرار گرفته است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *