kermanyy

Sunday, 24 October 2021

فصل دوم “تد لاسو” توضیح داده شد: از شر نیت تا روی و آخرین نمایش کیلی

فصل دوم “تد لاسو” توضیح داده شد: از شر نیت تا روی و آخرین نمایش کیلی


احساسی که داریم ، تد لاسو طرفداران؟ بیایید یک نفس عمیق بکشیم و همه پیچ ها ، پیچ ها و آسیب های آن فصل دیوانه کننده را که نزدیک به یک ساعت است بشکنیم.

تد لاسو فصل 2 قسمت 12 “نقطه عطف هرم موفقیت” همه چیز را به ما داده است. هیگینز (جرمی سویفت) توله سگ ها را نگه داشت و سام (طیب جیمو) ادوین آکوفو (میلیاردر ریچاردسون) میلیاردر را کنار گذاشت. روی کنت (برت گلدشتاین) شکست و با Diamond Dogs درگیر شد و جیمی تارت (فیل دانستر) از روی عذرخواهی کرد زیرا اعتراف کرد از کیلی (معبد جونو) خوشش می آید! دنی روخاس (کریستو فرناندز) برای همیشه بازی را از دست داد ، AFC ریچموند راهی لیگ برتر شد و ترنت کریم (جیمز لنس) به معنای واقعی کلمه مستقل شد. و البته تد لاسو (جیسون سودیکیس) علیه دوست قدیمی نیت (نیک محمد) در مورد خیانت او بحث می کرد و نیت سرانجام بد شکست خورد. نیت پر از شر شد ، مردم!

بنابراین ، بله ، موارد زیادی در آنجا اتفاق افتاده است تد لاسو پایان فصل 2 و همه چیز بد نبود! پس از برنامه هفته گذشته ، بسیاری از ما – از جمله شما در واقع – دریافتیم که “همه جا” همه چیز به سمت بهتر پیش می رود. گرچه نه همه چيز سرانجام برای ستارگان محبوب فوتبال ، صاحبان باشگاه ، مربیان فوتبال و ستاره های در حال رشد روابط عمومی در AFC ریچموند کار کردیم ، تد لاسو فصل 2 دور از تراژدی بود که بسیاری از ما را ترساند.

بنابراین چه خوب بود ، چه چیز بد بود ، و چه چیزی ما هنوز هم درگیر آن هستیم تد لاسو پایان فصل 2 در Apple TV +؟ از کفش پاشنه بلند نیت گرفته تا طلسم بدخلق ریچموند ، این خوب ، بد و بد استگه مقدس چه اتفاقی برای روی و کیلی می افتد ”همه…

هیگینز توله سگ ها را در تد لاسو فصل 2 قسمت 12 نگه می دارد
عکس: Apple TV +

خوبی در تد لاسو فصل 2 پایانی: توله سگ ها ، برندگان و رشد

اولین چیزها در ابتدا: من فکر می کنم غیرممکن است که لزلی هیگینز را در حالی که Macy Greyhound و Tina Feyhound را در دست دارد و تابش شیرین تابستان را بر قلب شما نمی درخشد احساس کنید. بله ، این هفته توله سگ بودند تد لاسوبه گویی نویسندگان می دانند که چند هفته اخیر چقدر بزرگ شده است و ما چند تخته اسلب برای خود به شکل سگ های کوچک و دوست داشتنی بریده ایم.

توله سگ ها به یک طرف ، تد لاسوپایان فصل 2 فصل پر از پاداش برای نمایش و تیم شخصیت ها بود. بزرگترین و بارزترین آنها؟ درواقع AFC ریچموند از صعود از دو گل عقب ماند و راهی لیگ برتر شد. آنها این کار را با دو برابر Nate’s False Nine پس از نیمه اول فاجعه بار انجام دادند. تد از توصیه روی استفاده کرد و از تیم پرسید که آیا می خواهند به این استراتژی پایبند باشند و سپس کاپیتان تیم مک آدو همه آنها را وادار به بله کرد! امضا کردند و سپس با هم در زمین کار کردند. جیمی تارت حتی پنالتی مربوط به بازی خود را به دنی روخاس اعلام کرد. زیبا بود. پیچیده بود خیلی تمیز بود تد لاسوبه (و نیت نفرت e – که در یک دقیقه به آن خواهیم رسید.)

در جایی دیگر ، سام اوبیسانیا تصمیم گرفت در AFC ریچموند بماند. انتخاب او باعث شد تا ادوین آکوفو ، میلیاردر غنی دچار بحران واقعی شود و تقریباً در زمان واقعی به سام ثابت کند که او انتخاب درست را انجام داده است. پس سام می ماند ، بچه ها! بله! ما همچنین دیدیم که کیلی در یک روش مد (و با پیشنهاد شغلی جدید) کشته شد ، روی با حسادت خود به شیوه ای سالم مقابله کرد و تد با مشکلات روحی و روانی خود با فضل در ملاء عام برخورد کرد.

بنابراین احساس خوبی داشت ، پر جنب و جوش تد لاسو فینال ، درست است؟ اشتباه.

نیت و تد در فصل پایانی تد لاسو 2
عکس: Apple TV +

بد در تد لاسو فصل پایانی 2: نیت ، ادوین آکوفو و بازگشت روپرت

به زبان ساده … نیت. بعد از هفته ها فکر کردن که چه بلایی بر سر ناتی بزرگ آمد ، سرانجام ما بین او و تد یک منظره وحشتناک را دیدیم. اول ، تد نمی خواهد با نیت در مورد اجازه دادن به حمله وحشت زده خود به رسانه ها مقابله کند. اما ، پس از عصبانی شدن نیت از شرکت تیم – می دانید ، ایجاد یک تجمع در اطراف YES! علامت – تد از دوست پسر سابقش می پرسد چه خبر است. “بیا برای یادگیری در اینجا به چه چیزی نیاز دارم؟ “تد می پرسد.

نیت لیستی از شکایات تلخ را با مواردی که ممکن است مهمتر باشند شروع می کند. تد باعث شد نیت احساس کند مهمترین فرد جهان است و سپس تمرکز خود را به مکان دیگری تغییر داد. تد ناامنی نیت را برای سوخت دادن به او حساب نکرد. و بنابراین اکنون ناتی با موفقیت تد وسواس دارد و معتقد است که انتقال آمریکایی اولین سال او در ریچموند به دنبال تبار مبتکرانه خود دوام نیاورد. او می گوید تد رسوایی فوتبال است و می گوید مربی لاسو نه تنها متعلق به دنیای فوتبال حرفه ای است ، بلکه او نیز چنین است. نیازی به گفتن نیست ، تد از یافتن یک پارگی تعجب نمی کند “باور کنید! ”بعد از بازی در دفتر او امضا شد. وقتی عکس نهایی فصل نشان داد که ناتی در حال حاضر مربی تیم وستهم برای روپرت (آنتونی هد) است ، نباید تعجب کنیم.

آه بله تد لاسو فینال فصل 2 این را به وضوح نشان می دهد تد لاسو فصل 3 یک نمایش خوب در مقابل بد بین AFC ریچموند و وستهام در لیگ در نگاه اول خواهد بود. به علاوه ، رد شدن سام برای ادوین آکوفو (که طراحی تیم فوتبال نیز دارد) به همان اندازه شوم آور است.

البته ، این چیزی نیست که ما از این به بعد ناخن هایمان را می جویدیم … همیشه تد لاسو اولین نگاه فصل 3 … ما نگران روی و کیلی هستیم.

روی و کیلی در فصل آخر تد لاسو 2
عکس: Apple TV +

تد لاسو پایان فصل 2 با شرح: آیا روی و کیلی از هم جدا شدند؟!؟!

خوب … بود؟ در حالی که به نظر می رسید مرغ عشق های مورد علاقه ما از خرابی در آن جلوگیری می کنند تد لاسو در پایان فصل 2 ، بخش بزرگی از بخش نشان می دهد که کیلی نمی خواهد به مدت 6 هفته با رویای در اسپانیا به تعطیلات برود. نه ، او می خواهد کار خود را شروع کند. روی نگران است که این بدان معناست که آنها در حال جدا شدن هستند ، اما او به او قول می دهد که او خوب خواهد بود. او برای اولین بار در زندگی خود استراحت خواهد کرد زیرا پایه و اساس امپراتوری روابط عمومی جدید خود را در خانه می گذارد. فقط شش هفته است

بنابراین … پس از آن شش هفته چه اتفاقی برای آنها می افتد؟ این تد لاسو پایان فصل 2 حاضر نیست به ما بگوید!

بخشی از من می خواهد باور کند که این تقویت کننده احساسی یک احساس مطلق است. به هیچ وجه تد لاسو روی و کیلی را از هم جدا می کند! به خصوص پس از عذرخواهی جیمی در پایان. اما این نگران کننده است که دو قسمت اخیر برای استراحت بذر می کارند … عدم تعطیلی روی و کیلی از هم اکنون و اولین نگاه من را خواهد کشت تد لاسو فصل 3

کجا پخش شود تد لاسو

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *