kermanyy

Friday, 22 October 2021

فصل 2 “آسمان بزرگ” قسمت 2 بازخوانی: “هاکلبری”

فصل 2 “آسمان بزرگ” قسمت 2 بازخوانی: “هاکلبری”


آیا ولفگانگ لگارسکی شخصیت محبوب تلویزیونی من است؟ می دانید ، ولفگانگ ، دوقلوی ریک لگارسکی ، معروف به گرگ. “همانطور که بود ، موتزارت. ون هیلن. بلیتزر ”

در اولین فصل پخش هفته گذشته ، نگاه کوتاهی به نقش جدید جان کارول لینچ انداختیم آسمان بزرگ فصل 2 ، اما این هفته ، ما در حال درک این هستیم که دوقلو ریک لگارسکی واقعاً کیست. وولف در حالی که رونالد پرگمن را در حیاط خلوت خود در بازداشت نگه می دارد ، توضیح می دهد که دوقلو مرده ریک که از رونالد به عنوان آلاچیق در عملیات استفاده می کرد یک شکست اجتناب ناپذیر بود. موج او. وظیفه ولف ، اکنون که او را به شدت محکم بسته است ، این است که رونالد را از شرارت موجود پاک کند. گرگ توضیح می دهد که او ، و نه رونالد ، مسئول اینجاست ، ه آلفا است او همچنین اسکارلت دوست دختر رونالد را نگه می دارد و در حالی که از دور به رونالد نگاه می کند ، اما هنوز اجازه نمی دهد آنها صحبت کنند.

جنری هویت ، جانشین ، کار سختی در شغل جدید خود و دور از شرکت PI ، هنوز در صحنه تصادف کامیون هفته گذشته است ، جایی که کودکان درگیر انبار عظیمی از مواد مخدر و پول شدند و راننده توسط یک مرد اسرارآمیز ناشناس کشته شد. ، سوت زدن. جنی خون جدید را می یابد (خون یک فروشنده مواد مخدر اصلاح شده که سعی داشت با راننده کامیونی که به او شلیک کرده بود بجنگد ، به یاد دارید ، درست است؟) ، و همینطور جنی در حال آزمایش برخی از پزشکی قانونی است.

در خانه نوجوانان بریدگر و مدیسون – اینها نام برادر و خواهری هستند که حاضر بودند کیسه های مواد مخدر و پول را شبیه به والدین خود بدزدند ، چگونه می توانیم دو فرزندمان را به نام مورد علاقه کلینت ایستوود – فیلم عاشقانه مریل استریپ – نامگذاری کنیم. ؟ میدونم بریج ..است د مدیسون شهرستان! – خواهران در حال خراشیدن هستند که آیا باید به صحنه جنایت بازگردند. مدیسون همه می گوید: “خونسرد باش ، بریجر ، هیچ کس ما را ندید” ، اما بی خبر از هریک از آنها ، غریبه ای از جنگل که دیدمشون آنها در خارج از خانه خود چادر می زنند بعداً ، بریدگر خود را مجبور می کند آنچه را که دیده است به اداره کلانتری گزارش دهد ، اما در آنجا ، متوجه یک افسر با معاون هاروی می شود که “اوه ، سوزانا” را می سوتد ، همان آهنگی که مرد راننده کامیون را در اثر تصادف کشته است نیز سوت می زند. بریجر با خروجی خروج بدون صحبت با کسی ترک می کند.

لیاس هاروی ، کسی که سوت افکن قرار است تحویل دهد

وقتی بریدر به مدیسون ، هارپر و مکس اعتراف می کند که وی افشاگر را در ایستگاه کلانتری دیده است ، مکس همچنین اعتراف می کند که او برای کمک به کار دندانپزشکی خود از بخشی از پول هایی که از تصادف می گیرد استفاده کرده است. نگهبان در جنگل هنوز در حال تماشای همه دوستان است که در این مورد صحبت می کنند ، و این بار او خود را شناخته می کند و از مکس و هارپر که به خانه می روند می گوید “دیدمت!” فقط بعد از کندن فلفل مکس متوقف می شود.

بعد از اینکه متوجه شد عکسهای پسرش کای در هنگام پیدا کردن جسد دیویی در خانه Dewell & Hoyt در دفاتر Dewell & Hoyt در حال غرق شدن است. شوکه شده از این واقعیت که او پسرش را در معرض خطر قرار دادن پرونده پرگمن قرار داده است ، به دوست قدیمی خود مارک لیندور می گوید که او باید تحقیقات پرگمن را بدون او تکمیل کند. کمک او ، او فقط احساس امنیت نمی کند.

خوشبختانه برای همه آنها ، جری در امتحان PI قبول شد و اکنون به طور رسمی اجازه دارد به عنوان حسابرس کار کند تا بتواند کارهای بیشتری را در دفتر انجام دهد. جری و کاسی شروع به کار روی پرونده ای برای مشتری جدید خود ، میدو سوپرانو (خوب نام او تونیا است ، و مشخصا نقش او را جیمی لین سیگلر بازی می کند) ، دارند که دوست دخترش ، بیگ سام ، ناپدید شده است. وقتی مکس به دفتر کاسی متوقف می شود ، متوجه تصویری از بیگ سام می شود که او را راننده کامیونی می داند که او را در شلیک گلوله دید. او به کاسی می گوید که او را نمی شناسد ، اما به کسی آزمایش دروغ سنج نمی دهد تا بفهمد مکس چیزی را پنهان می کند.

در همین حال ، Max با عوارض جانبی احاطه شده است. ابتدا ، دوستش هارپر او را متقاعد می کند که فروش کیسه های مواد مخدر که آنها سرقت کرده اند مفید خواهد بود. سپس موضوع T-Lock ، دوست پسر وحشتناک مادرش وجود دارد. وقتی تی لاک می شنود که مکس هزینه کار دندانپزشکی مادرش را پرداخت می کند ، او مشکوک می شود که چیزی به عهده اوست. وقتی مکس یک نمونه کوچک از مواد مخدر را از مخفیگاه مخفی خود بیرون می آورد تا برای فروش به هارپر برساند ، تی لاک او را می گیرد. مشکل در اینجا این است که T-Lock یک شخص سایه است و حدس ما این است که او فروش این داروها را خودش شروع می کند.

و اکنون موضوع گال جدید در شهر. رن (جانینا گوانکار) با جت شخصی وارد مونتانا می شود و برای همه کسانی که ملاقات می کند روشن می کند که او کمی حیله گر است. او مانند زن سرشناس در “او همیشه زن است” ، او کسی است که مطمئناً هنگام حمام کردن شما را به خنده و خنده می اندازد. راستش را بخواهید ، زنی که در این آهنگ توصیف شده است واقعاً شب بدی است ، نه؟ علاوه بر این ، من همیشه می پذیرفتم که اگر مدرک خود را به دلیل برخی از این کلمات کسب کرده اید ، محکوم نمی شوید در حال حاضر A-NIS باید به عنوان دو ایده کاملا متفاوت در نظر گرفته شود.

ظاهراً رن عروسک گردان پشت کل فیاسکو “کیسه مواد مخدر و پول” است ، و او به شهر آمده است تا به دنبال کیسه های مواد مخدر و پول باشد ، و او اولین جایی است که به نظر می رسد تونیا / میادو سوپرانو کار می کند ، درست همانطور که کاسی س questionsال می کند. تونیا درباره اینکه چرا سام دو بلیط یک طرفه به کابو خریداری کرد که قرار بود شب خروج او را ترک کند. تونیا به وضوح بیشتر از آنچه فاش می کند می داند و به اطراف می رود و پاسخی نمی دهد. وقتی کاسی غذاخوری را ترک می کند ، با رن سخنرانی کوچکی می کند ، سپس به تونیا / میدو روی می آورد و توضیح می دهد که همچنین چند سوال در مورد سام وجود دارد. سپس رن به آپارتمان تونیا / میدو می آید و قبل از ربوده شدن به دنبال کیف و مواد مخدر و پول خود می گردد.

Cassie و Jenny ، که می دانند دو پرونده آنها در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند ، تصمیم می گیرند با Tonya / Meadow صحبت کنند ، و هنگامی که آنها ظاهر می شوند ، می بینند که او بزرگ شده است.

افکار اشتباه:

  • آنها این هفته جری را کثیف کردند و آن را طوری تنظیم کردند که به نظر برسد او با لیندور قرار ملاقات دارد ، در حالی که در واقع این راهی برای لیندور بود تا او را در مورد نحوه جذب کاسی تا کنون آشنا کند. #عدالت برای جری!
  • جنی هویت تی شرت های گروه جالبی دارد ، ها؟ برخورد؟ UB40 ؟؟ و حتی برخی از پیراهن “قرمز ، شراب قرمز” نیز نیست ، بلکه پیراهنی است که الهام بخش آلبوم 1984 است گفری مورگان، رکوردی بدون هدف ایالات متحده یا حتی تک نفره؟ بسیار خوب ، جنی ، من تو و پانک راک تو را می بینم ، طعم متقاطع رگی!

  • آیا من هستم یا رابطه مادر مکس و T-Lock خارج از قسمت چپ است؟ او بسیار زیبا به نظر می رسد و بسیار کلاهبردار است. آنها حتی در کجا ملاقات می کردند؟ اوه ، می دانم ، آنها در “هیولاهایی که بستنی خود را بیرون می گذارند در حالی که آن را به صورت ناشناس می خورند” ملاقات کردند.

هفته آینده وقتی دوباره در کشور Big Sky ملاقات می کنیم ، همه را می بینیم!

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *