kermanyy

Saturday, 23 October 2021

فواید ورزش بدنی بر سلامت روان تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب ، ما بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را در نظر داشته باشید که مزایای روانی زیادی نیز به همراه دارد. اگر تا به حال “دونده بالا” را تجربه کرده اید ، منظور ما را می دانید ، و تأثیر ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکترا. در دانشگاه دوک ، طی یک سری آزمایشات تصادفی ثابت شده است که مزایای ورزش برای سلامت روان در مقایسه با درمان با داروهای ضد افسردگی.

اضطراب ، افسردگی و استرس را کاهش دهید

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، ورزش ممکن است دورترین چیزی باشد که از ذهن شما بیرون می آید. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی یک تمرین کم اثر می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست شما انجام می دهید ، فقط برای حرکت.

با این وجود ، ورود به سالن بدنسازی به شما امکان می دهد از طیف وسیع تری از فعالیت های خود در خانه انتخاب کنید ، و احتمال پیدا کردن چیزی را که دوست دارید افزایش می دهد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات تخصصی بدنسازی مانند مشاوره تغذیه رایگان را ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روحی شماست.

خواب بهتر

کمبود خواب با بسیاری از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت بهتر خواب برخوردار شوند. شواهد روشن است: شروع یک ورزش باعث می شود زیبایی شما در مدت زمان کوتاهی دوباره بخوابد.

تصور بهتر از خود

نه تنها ورزش منظم و خواب ناشی از آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و دستیابی به اهداف کوچک می تواند عزت نفس شما را شگفت زده کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید می تواند باعث تقویت نفس شود. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن سریع برنامه ورزشی را شروع می کنند ، در سطوح استقامتی بهتر به مزیت هیجان انگیز پی می برند.

افزایش انرژی

آن استقامت جدید نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کند ، بلکه به فعالیت دیگری نیز منجر می شود. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام حتی ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، به همین دلیل است که فرد انرژی بیشتری به عنوان یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم دارد.

چه طور باید شروع کرد

در حالی که ورزش در نهایت شما را مولدتر می کند ، شروع به زمانی که مسائل بهداشت روانی به انرژی شما آسیب زده باشد ، شروع به کار دشواری است. در هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

چگونه شروع کنیم و چگونه به رویکرد پایبند باشیم

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در سراسر جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما با استخر در Turnersville ، NJ یا یکی از سایتهای دیگر ما در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *