فوتسال لیگ برتر یک برد چند گل برای مدعی قهرمانی در بازی افتتاحیه


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، دیدار افتتاحیه بیست و چهارمین دوره لیگ برتر فوتسال ایران با برتری گیتی پسند اصفهان مقابل سفیر سخنرانی تهران به پایان رسید.

سپهر محمدی، علیرضا وفایی، علی اصغر حسن زاده، سعید احمد عباسی، علی مروتی، ابوالقاسم اروجی، مسعود یوسف، میثم خیام، فرهاد توکلی، بهزاد رسولی، محمدحسین درخشانی و مهدی کریمی محبوب ترین بازیکنان این دیدار بودند.

علیرضا بیات، مسلم رستمی ها، صابر خوش نما، مصطفی نعمت وند، الیاس براتی، علی خلیلوند، محمد ابرگویی نژاد، بهنام فاء، مرتضی فرزانیان، امیرحسین رحیم زاده، هادی شجاع و نادر قنبری نیز به عنوان سفیران در سخنرانی تهران حضور داشتند.

در این دیدار که به همت گیتی پسند در سالن پیروزی اصفهان برگزار شد، شاگردان گیتی پسند بازی را طوفانی آغاز کردند به طوری که در ۶ دقیقه ابتدایی این بازی سه بار توپ را وارد تور دروازه تهرانی مهمان کردند.

در ادامه بازی، میهمان مقابل قهرمان فصل گذشته حرفی برای گفتن نداشت و گتی پسند ۲ گل دیگر به ثمر رساند و با برتری ۵ بر صفر به رختکن رفت.

شاگردان محمد کشاورز نیمه دوم را بهتر آغاز کردند و در ۱۰ دقیقه اول ۳ گل دیگر به ثمر رساندند. بازیکنان سفیر که شکست سنگینی را متحمل شده بودند از فرصت های اندک خود استفاده نکردند و ابتدا یک پنالتی و سپس یک فرصت انفرادی را برای بسته نگه داشتن دروازه گتی پسندز از دست دادند.

گتی پسند در ثانیه پایانی بازی یک گل دیگر به ثمر رساند تا در اولین بازی لیگ برتر با نتیجه ۹ بر صفر از سد حریف تهرانی خود بگذرد.

گل ها: علی اصغر حسن زاده (۴)، علی مروتی (۲)، سعید احمد عباسی (۲) و مهدی کریمی برای گتی پسند

حواشی:

– در ابتدای بازی پیام میرشاد مجدی مدیرعامل فدراسیون فوتبال به مناسبت افتتاحیه لیگ برتر فوتسال قرائت شد.

– پس از چندین فصل خالی بودن سکوها، در اولین بازی از فصل جدید لیگ برتر، حدود ۳۰۰ نفر از نزدیک بازی را تماشا کردند و به تشویق و گرمای خاصی به بازی پرداختند.

– ورود هواداران گیتی پسند به اتاق پیروزی رایگان اعلام شد.

– بازیکنان گیتی پسند با لباس سفید و بازیکنان سفیر دیهمان با لباس آبی در زمین حاضر شدند.

– در نیمه اول بازی بازیکنان تعویضی و گیتی پسند روی یک صحنه با اعلام خطا به نفع حریف به شدت اعتراض کردند.

– در دقایق بازی درگیری های کوچکی بین بازیکنان دو تیم به وجود آمد که با دخالت به موقع سایر بازیکنان به پایان رسید.

انتهای پیام/۶۳۰۹۰/الف/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید