kermanyy

Monday, 25 October 2021

قاضی دادگاه عالی Sotomayor دستور واکسن COVID را برای مدارس نیویورک به جلو حرکت کرد

قاضی دادگاه عالی Sotomayor دستور واکسن COVID را برای مدارس نیویورک به جلو حرکت کرد


سونیا سوتومایور ، قاضی دیوان عالی ، درخواست چهار معلم مدارس دولتی نیویورک را برای جلوگیری از فرمان شهردار بیل دو بلاسیو مبنی بر درخواست کارکنان وزارت آموزش و پرورش برای واکسیناسیون واکسن های کووید -19 رد کرد. ساکن برانکس روز جمعه گفت که عالی ترین دادگاه این کشور به این اعتراض رسیدگی نمی کند ، زیرا تلاش می کرد دستور شهر را درست قبل از به ثمر رساندن تعلیق کند.

دکتر دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت و درمان شهر در واکنش به این خبر در توئیتی خود افزود: “الزام واکسیناسیون ما برای کارکنان مدارس نیویورک در دادگاه های ایالتی ، دادگاه های فدرال و دیوان عالی بررسی و تأیید شده است.” “واکسن دانش آموزان و کارکنان را ایمن تر می کند. ”

27 سپتامبر آخرین مهلت برای کارگران DOE برای دریافت حداقل یک عکس از واکسن COVID -19 بود – اما به دلیل دستگیری موقت توسط قاضی فدرال در پی ائتلاف اتحادیه های شهری برای اطلاع از شرایط واکسیناسیون به تاخیر افتاد. برای کارگران شهر یک دادگاه تجدیدنظر فدرال دوشنبه شب این دستور را لغو کرد و شهردار بلاسیو ساعت 5 بعد از ظهر روز جمعه 1 اکتبر را به عنوان آخرین مهلت برای دریافت واکسن برای کارکنان DOE تعیین کرد ، به این معنی که این واکسن در دسترس خواهد بود. قبل از اینکه کلاس ها هفته آینده برگردند.

بر اساس داده های شهر ، روز جمعه ، حداقل 90 of از کارگران DOE واکسن را با حداقل یک بینایی دریافت کردند. در میان معلمان ، این میزان 93 بود ، به این معنی که از 55000 مربی در سراسر کشور 5500 نفر هنوز از دستورالعمل پیروی نکرده اند. حدود 98 درصد از مدیران واکسینه شده اند و فقط 30 نفر تشنج داشته اند. تقریباً 500 کارمند DOE معافیت پزشکی یا مذهبی دریافت کرده اند.

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک ، 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان را برای جلوگیری از دستور شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

فلش

اعتراض معلمان به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک ، 25 آگوست 2021. سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده ، درخواست فوری گروهی از معلمان را برای جلوگیری از دستور شهر نیویورک برای معلمان مدارس دولتی رد کرد.

مری آلتافر / AP / Shutterstock

DOE در بیانیه ای که بعد از ظهر جمعه منتشر شد ، گفت: “سیستم های حمایتی برای اطمینان از این که مدارس دارای کارکنان مورد نیاز برای مراقبت از دانش آموزان خود هستند ، وجود دارد.” این شامل گروهی از 9000 معلم مرکز واکسن و 5000 متخصص حرفه ای مرکز واکسن ، و همچنین بودجه جدید انعطاف پذیر برای مدارس برای استخدام کارکنان اضافی در صورت نیاز است. DOE می گوید: “ما همچنین به همه معلمان جایگزین و سایر جانشینان ، علاوه بر دستمزد معمولی ، مشوق های مالی ارائه می دهیم.”

DOE گفت که آنها در دو هفته اول مدرسه کلینیک های واکسیناسیون در محل را برای کارکنان و دانش آموزان واجد شرایط اجرا کرده اند.

کارکنانی که قبل از موعد واکسن را بارگذاری نکرده اند ، در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرند. اما اگر آنها مدارک واکسن را در آخر هفته بارگذاری کنند ، می توانند دوشنبه بدون هیچ گونه وقفه ای به سر کار بازگردند.

به طور جداگانه ، دستور دولت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی نرخ واکسیناسیون را برای خانه های سالمندان منطقه افزایش داده است ، اما برخی از بیمارستان ها را مجبور کرده است که خدمات خود را موقتاً تعلیق کنند.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *