kermanyy

Saturday, 23 October 2021

قاضی شکایت علیه جنجال ساختمان بنادر 250 خیابان واتر استریت را رد می کند

قاضی شکایت علیه جنجال ساختمان بنادر 250 خیابان واتر استریت را رد می کند


شکایت برای توقف ساخت یک ساختمان جنجالی 850 میلیون دلاری در بندر خیابان جنوبی روز چهارشنبه به تعویق افتاد ، اما یک گروه مخالف قول داده است که به مبارزات انتخاباتی خود ادامه دهد.

در ماه مه ، کمیسیون حفاظت از مکانهای دیدنی یک طرح “کوچکتر” برای 250 Water Street به تصویب رساند. این طرحها که توسط شرکت هوارد هیوز توسعه داده شد ، پس از شکایتهایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار 470 فوت برای جامعه (هواپیمای قبلی بیش از 900 پا) ، زیرا در منطقه بندر تاریخی واقع شده بود ، مورد تجدید نظر قرار گرفت.

نسخه مجاز “مقیاس عقب” 324 پا ارتفاع دارد و دارای 24 طبقه است و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه کنار گذاشته می شود. هوارد هیوز همچنین کمک هایی را برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی پیشنهاد داده بود و گفت که آپارتمان ها و مشاغل تجاری به اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

فلش

با این حال ، مخالفان هیچ تغییر عمده ای در محله پیدا نکرده اند ، حتی در یک نقطه برای جلب قرعه کشی NYPD به قرعه کشی لابی کرده اند. ائتلافی از پرونده های قضایی در تابستان شکایت کردند و استدلال کردند که کمیسیون نشانه ها “با وجود بیش از سه ساختمان بلندتر از هر ساختمان دیگری در این منطقه” با تأیید ساختمان “به دستور خود توجه کرد”.

نیویورک کراین در حال حاضر گزارش می دهد که قاضی آرتور انگورون شکایت را کنار گذاشته و فاش می کند که تصمیم کمیسیون نشانه ها “نهایی نیست و بنابراین برای بررسی قانونی آماده نیست”.

کنسرسیوم بندر استدلال کرد که قرار ملاقات فقط مربوط به زمانی است که آنها بتوانند ساخت و ساز ساختمان را زیر سوال ببرند. ساول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “فایده ما در این حرکت” از دست دادن “این است که ما اکنون این فرصت را خواهیم داشت که از وقت اضافی برای ایجاد مهارت بیشتر استفاده کنیم. ارسال. “

علاوه بر این ، کنسرسیوم Seaport معتقد است که کمیسیون حفاظت از مکانها “قوانین اساسی برای حفظ آثار تاریخی در شهر نیویورک را با پذیرش تعهدات برای اهداف شایسته ، یعنی موزه بندری خیابان جنوبی ، و / یا واحدهای مسکونی مقرون به صرفه برای تصویب تغییر می دهد. “

جیمز یولز ، سخنگوی قوای هوارد هیوز به Crain گفت: “ما از بررسی دقیق دادگاه و رد فوری این دعوی قدردانی می کنیم. طرفداران اطراف محله و سراسر شهر با تغییر پارک در خیابان 250 آب موافقت می کنند. بنایی با شهرت معماری مناسب منطقه تاریخی. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *