kermanyy

Sunday, 24 October 2021

قبل از بازی Wild Card با Yankees و Red Sox WAG آشنا شوید

قبل از بازی Wild Card با Yankees و Red Sox WAG آشنا شویدمسابقات Yankees-Red Sox فراتر از بازیکنان و تیم ها است.

سه شنبه شب ، WAG های نیویورک و بوستون از هم تیمی های خود در بازی کارت وحشی در Fenway Park حمایت خواهند کرد.

WAG ها هرگز به سبک شکست نخواهند خورد و شروع پلی آف MLB 2021 یک استثنا خواهد بود. با این حال ، تنها یک تیم برای پست – بازی پیروزی 1 بازی – به زنان و دختران ملحق می شود.

WAGs یانکی ها

آرون قاضی و دوست دخترش سامانتا برکسکیک ، یانکی ها ، در مورد رابطه خود بسیار خصوصی هستند. گزارش شده است که آنها در ماه ژوئن ، هنگامی که از او با یک حلقه الماس عکس گرفتند ، درگیر شده اند. هنوز مشخص نیست که این زوج قدیمی از چه زمانی شروع به دوست شدن کردند ، اما تصور می شود که آنها از دوران دبیرستان با هم دوست بوده اند.

همه نگاه ها به گریت کول ، پرتاب کننده یانکی ، خواهد بود که سه شنبه شب این حرکت را انجام می دهد. او و همسرش ایمی کرافورد در ژوئیه 2020 از اولین فرزند خود با هم استقبال کردند – پسری به نام کادن. این زوج اعلام کردند که انتظار می رود ایمی در ژانویه همان سال ، اندکی پس از امضای قرارداد 9 ساله کول با 324 میلیون دلار با یانکی ها ، مورد انتظار باشد.

گلیبر تورس و الیزابت رودریگز در انتظار یک فرزند پسر هستند. لیست نهایی یانکی ها و همسرش را در ماه سپتامبر جشن افشای جنسی برگزار کرد ، جایی که هم تیمی های تورس ، قاضی و کوری کلوبر به همراه دیگر افراد مهم خود در آن حضور داشتند. این زوج که انتظار داشتند چهار سالگی ازدواج خود را در آوریل پس از گره زدن در سال 2017 جشن بگیرند.

آنتونی ریزو و همسرش در سال 2016 هنگام بازی برای بچه ها با امیلی واکوس آشنا شدند. او این مسئله را در ژوئن 2017 مطرح کرد و این زوج در دسامبر 2018 ازدواج کردند.

آرولدیس چپمن و شریک قدیمی اش کریستینا بارنه در ژوئن 2015 از دختری به نام آنجلینا کریستینا چاپمن استقبال کردند. آنها حداقل از سال 2014 با هم ملاقات کرده اند. بارنه یک متخصص سلامتی و زیبایی و مشاور املاک در فلوریدا جنوبی است.

لوک وویت و توری آن وویت در دسامبر 2018 ازدواج کردند. این زوج در 28 مه از دختری به نام کندی جیمز وویت استقبال کردند. اولین بنیانگذار یانکیز در ماه ژوئن این خبر خوب را در اینستاگرام اعلام کرد و به دخترش فریاد زد: “شاهزاده خانم کوچک من. ”

WAGs Red Sox

کایل شوارتبر ، مهاجم رکس ساکس ، در دسامبر 2019 با دوست دختر قدیمی خود پیج هارتمن ازدواج کرد. این زوج شهری از زمان تحصیل در دبیرستان در میدل تاون ، اوهایو با هم بودند. برخی از بازیکنان او در شیکاگو در حضور ستاره توله ای که در مراسم آتلانتا برگزار شد حضور داشتند.

انریکه “کیک” هرناندز بازیکن Red Sox با ماریانا پی ویسنته بازیگر پورتوریکویی ازدواج کرده است. این زوج در تابستان ، پس از آن از دختر جوانی استقبال کردند اعلام بارداری ویسنته در ژوئن 2020

رد سوکس شکارچی رنفرو در ماه دسامبر ششمین سالگرد ازدواج خود را با همسرش کورتنی جشن می گیرد.

بر اساس حساب های مربوطه در اینستاگرام ، Tanner Houck ، پارچ Red Red ، با Abby Vazquez حداقل از اوایل سال 2018 ملاقات کرده است. او به دانشگاه وست کنتاکی رفت ، جایی که در شهرستان دلتا کاپا بود.

مت بارنز و همسرش چلسی بارنز ، یک پزشک گیرنده رد ساکس ، از یک صید کننده لابرادور زرد به نام کالی استفاده می کنند. این زوج در ژانویه 2019 در فلوریدا ازدواج کردند.

کریستین آرویو ، رد ساکس ، در دسامبر 2020 در ساحل فلوریدا از جسیکا هندلر تمجید کرد. هندلر فارغ التحصیلان دانشگاه فلوریدا جنوبی است.Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *