قدردانی از مدیریت شرکت “مجده وصل شیراز” به عنوان یکی از صنعتگران نمونه استان قزوین


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، همزمان با گرامیداشت دهه تولید و تجارت مراسم تجلیل از صنعتگران نمونه استان قزوین با حضور محمدمهدی علایی استاندار قزوین رجب رحمانی برگزار شد. ، نماینده تاکستان در مجلس، عزیزالله افضلی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین. مهدی بخشنده رئیس اتاق بازرگانی قزوین و جمعی از مسئولان استانی در سالن همایش امام(ره) دانشگاه بین المللی قزوین برگزار شد.

در این مراسم از علی دهقان مدیرعامل شرکت مجده فصل شیراز به عنوان یکی از صنعتگران برتر استان قزوین با اهدای لوح یادبود تجلیل شد.

لازم به ذکر است که در سال ۱۳۶۳ با توجه به نیاز صنعت کشور، گروهی از قالب سازان ممتاز که توسط زیمنس تشکیل شده بود گرد هم آمدند و کارخانه ای پیشرفته برای تولید قالب های پیچیده تأسیس کردند و آن را Modern Tools نامیدند. پس از چند سال و توسعه فعالیت ها، شرکت شفرف الگزال تشکیل شد که یکی از قالب سازان او در کشور مطرح بود و انواع قالب برای قطعات پیچیده پلاستیکی و قالب های فلزی بزرگ می ساخت.

در سال ۱۳۷۶ بنیانگذاران کارخانه مجده وصل را برای تولید انواع لاستیک، پلاستیک، فلز و. دایکست تاسیس شد و شرکت مجده وصل شیراز با نام مستعار MVS واقعا دست به کار شد و محصولات خود را روانه بازار کرد.

این شرکت در سال ۱۳۸۰ زمینه فعالیت خود را به تولید قطعات لاستیکی و پلاستیکی خودرو با مشارکت شرکت مکه پلاست فرانسه گسترش داد.

این شرکت دارای گرید B از ساپکو، گرید B+، مگاموتور و گرید B از سازه گستر سایپا و استاندارد IATF16949:2016 می باشد.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید