kermanyy

Monday, 25 October 2021

قسمت 2 با جیمی پیتارو در ESPN

قسمت 2 با جیمی پیتارو در ESPN


NYPost

Sports Business Journal و نیویورک پست امروز دومین قسمت از پادکست جدیدی را منتشر کردند که توسط خبرنگاران برجسته صنعت در صنعت ، جان اوراند از SBJ و اندرو مارچند از The Post ، میزبانی شد. رئیس ESPN ، جیمی پیتارو به عنوان مهمان مشهور در پادکست می پیوندد.

نکات سریع برنامه امروز:

  • پیتارو ، هنگامی که کانال اصلی ESPN مستقیماً در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد: “ما هنوز وجود نداریم. هیچ علمی وجود ندارد. ما در یک اتاق کنفرانس نمی نشینیم و می گوییم اگر از این عدد کمتر شویم [of cable subscriptions]، سپس سوئیچ را می چرخانیم و حرکت می کنیم. “آنچه من به شما می گویم این است که ما به طور مداوم مشتری را دنبال می کنیم ، و همانطور که مشتری به سیستم عامل های مستقیم به مصرف کننده منتقل می شود ، ما محتوا را دوباره منتقل می کنیم. و بله ، ما توانسته ایم این کار را از طریق آن قراردادهایی که بسته ایم انجام دهیم. ”

  • پس از اینکه راب مانفرد ، کمیسر MLB ، در کنگره جهانی ورزش CAA در نیویورک ، به طور علنی از گروه پخش کننده سینکلر انتقاد کرد ، چه کسی بالا و چه کسی پایین است.

    مارچند: “چه کسی با راب منفرد سر و کار دارد. وجود دارد. در کنفرانس SBJ ، سینکلر با نحوه مدیریت شبکه های ورزشی منطقه ای آشنا شد. و چگونه ، اگر حقوقی دارند ، می خواهند مستقیماً به سراغ مصرف کننده بروند. و او می گوید ، بله ، این خیلی سریع نیست. آنها می خواهند قمار کنند. می گوید خیلی سریع نیست دوست دارم وقتی کمیسیونرها مه آلود هستند. بنابراین ، راب منفرد ، شما سهم من را در راه دارید. ”

    اوراند: کریس ریپلی ، مدیر اجرایی سینکلر ، می گوید: “این خیلی خنده دار است. منظور من این است که مشکل این است که او به هرکسی که گوش می دهد می گوید … او قصد دارد با تیم هایی که 14 MLB داشت سرویس پخش مستقیم مستقیم به کاربر راه اندازی کند. خوب ، دیروز ، راب مانفرد گفت [Ripley] این حقوق ندارد او فقط 14 تیم دارد ، بنابراین تیم های کافی ندارد. و نه تنها این ، او حتی حق قمار را ندارد که آنها در مورد همه مشاغل خود فکر می کردند. من هرگز ندیده ام که یک کمیسار لیگ با چنین شریک سخت لیگ مبارزه کند. واضح است که خون بد زیادی وجود دارد. ”

قسمت های جدید “پادکست رسانه ای Marchand & Ourand Sports” هر چهارشنبه نمایش داده می شود. پادکست صوتی در Spotify ، Apple و سایر سیستم عامل های پادکست موجود است. نسخه ویدئویی از طریق SBJ.TV و در وب سایت پست ارائه می شود.

هر برنامه شامل Marchand و Ourand است که دارای بزرگترین اخبار در رسانه های ورزشی است ، و همچنین آثار آنها برای بهترین تماس های هفته ، و افرادی که در بالا و پایین هستند ، صنعت رسانه. آنها همچنین از مهمانان مشهور از سراسر صنعت استقبال خواهند کرد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *