قطر: گفتگو بین ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید شورای همکاری خلیج فارس حیاتی است


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی وزیر امور خارجه قطر عصر همانطور که صحبت می کنیم دوشنبه تایید کرد که دوحه همراه خود طالبان تصمیم ممکن است داشته باشد.

وی اظهار داشت: گفتگوی قلمرو ای بین شورای همکاری خلیج فارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران برای رفع امتیازات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت های مشترک حیاتی است.

خالد العطیه، وزیر حفاظت قطر روز قبل از امروز در کنوانسیون دوحه اظهار داشت: ما چشم به جلو موفقیت هماهنگی هسته ای همراه خود ایران سریع را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک کردن مرحله دوم چارچوب امنیتی همراه خود مشارکت کشورهای قلمرو هستیم. .

به گزارش الجزیره، العطیه افزود: برخی ملت ها در جاری اصلاح ائتلاف های استراتژیک شخصی هستند از ایده این اتحادها ضعیف است. وزیر حفاظت قطر اظهار داشت: امیدواریم توافقنامه امنیتی بین کشورهای قلمرو امضا شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هم مسکن کنیم.

وی اظهار داشت: ما امیدواریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را الهام بخش می کنیم کدام ممکن است مذاکرات وین به هماهنگی بر بالا این سیستم هسته ای ایران منتهی شود.

محمد بن عبدالرحمن آل ثانی روز شنبه بر اهمیت بدست آوردن به هماهنگی هسته ای همراه خود ایران تاکید کرد.

آل ثانی در کنفرانسی در دوحه اظهار داشت کدام ممکن است هماهنگی هسته ای همراه خود ایران ضروری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید توافقاتی با اشاره به ایمنی همه جانبه در قلمرو حاصل شود.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول توصیه دهید