kermanyy

Monday, 25 October 2021

لاغری معاصر با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران

لاغری معاصر با RF |  لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری معاصر با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش همراه با تغذیه مناسب می تواند به افرادی که هر مقدار چربی دارند کمک کند تا وزن خود را کاهش دهند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلساتی که RF استفاده می کند بستگی به میزان چربی تجمع یافته و محدوده مورد نظر شما دارد. از دستگاه Rf می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

پس از کاهش وزن ، خستگی و خستگی مداوم وجود خواهد داشت. اما گاهی اوقات برخی از افراد هستند که با نگاه کردن به آنها اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلوگرم چاق هستند یا شکمی چاق در یک قسمت از بدنشان مانند شکم و باسن دارند. این مجموعه چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

لاغری معاصر با RF

لاغری معاصر با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش همراه با تغذیه مناسب می تواند به افرادی که هر مقدار چربی دارند کمک کند تا وزن خود را کاهش دهند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلساتی که دستگاه RF استفاده می کند بستگی به میزان چربی تجمع یافته و محدوده مورد نظر شما دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

یک دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون صدمه منجر به سفت شدن پوست ، گسترش و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال گذشته بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است و بدون نیاز به جراحی ، بدن را منحصر به فرد انجام می دهد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای لاغری RF

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که فواید زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و می تواند بدون استفاده از جراحی به نتیجه دلخواه برسد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF علاوه بر ارسال امواج برای کاهش استرس ، می توان لیفتینگ پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که قادر به کاهش وزن با رژیم غذایی لاغر نیستند. البته می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش ها برای تصمیم گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

لاغری موضعی با RF برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی را در قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که مشکلات حسی دارند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی بیان کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، روکش دندان و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا به بیمار کرم بی حسی در محل مورد نظر داده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از محل مورد نظر شما خارج می شود. با استفاده از ترکیب موج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از محل مورد نظر حذف کرد. متخصصی که نام بردید باید بسته به نوع دستگاه ، برای هر فرد انتخاب های لازم را انجام دهد (گزینه های ابزار برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی در همه قسمتها به طور مساوی اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و شرایط زمینه ای ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی محل مورد نظر خود بمالید تا دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دسته دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به فضای لنفاوی آزاد می کنند. پس از آزاد شدن اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و اندام مورد نظر شما را انجام می دهند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

زمان بازیابی پس از استفاده از دستگاه لاغری RF معمولی

ممکن است پس از کار با دستگاه RF مقداری قرمزی ایجاد شود. قرمزی خیلی بد نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزی به سرعت برطرف می شود و شما حتی مجبور نخواهید بود از کار مرخصی بگیرید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از ابزار RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – مادامی که برای انجام این کار به یک متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش این روش و تجربه کامل کار با آن و همچنین شناخت شما ، شما را درمان کند.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت ویژه یا غلبه بر آن ندارد. این قطعاً یکی از نکات مثبت در این رویکرد است. اما پیروی از برخی توصیه ها می تواند نتایج را بهبود بخشد و عوارض جانبی را به طور بالقوه کاهش دهد. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار را ترک کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو یا سه روز قبل از کار از ورزش شدید خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است بین 8 تا 10 لیوان آب در روز بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf معاصر مشابه آنچه ما در باشگاه برای گرم کردن انجام می دهیم. مواد محرک منطقه را گرم می کنند و این گرما حرارتی است که برای کاهش وزن در حین ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی آماده هضم و متابولیسم در بدن است.

همچنین ، به این ترتیب ، با تمرکز انرژی عمیق در پوست روی لایه های اساسی پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را سرکوب و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *