kermanyy

Friday, 22 October 2021

لری والاش ، مرد جزیره وال ، یک تنبل ، والابی را در موقعیت های خطرناک در خانه نگه داشت

لری والاش ، مرد جزیره وال ، یک تنبل ، والابی را در موقعیت های خطرناک در خانه نگه داشت


مرد کشاورزی لانگ آیلند توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده متهم شده است که تنبل و والابی را در وضعیت ناامن و نامطلوب در خانه خود در شرق روکاوی نگه داشته است.

بر اساس نقل قول ، وقتی مقامات USDA خانه لری والاخ را بازرسی کردند ، متوجه شدند یک تنبل در گاراژ او زندگی می کند که در اطراف آن احاطه شده است.

مقامات به شرایط خطرناک زندگی تنبل اشاره کردند که می تواند مانند سیم های باز به این موجود آسیب برساند.

مقامات گفتند که دیوار خانه در یک خانه غیر مسکونی در محیطی بود که از یک طرف فقط 39 اینچ ارتفاع دارد و حیوان می تواند به راحتی از آنجا بپرد.

مقامات در سال 2017 از خانه والاچ در مورد گزارش های مربوط به والابی دیدن کردند که طبق قوانین شهرستان ناسائو نگهداری از آنها به عنوان حیوان خانگی غیرقانونی است. در حالی که بچه های کوچک خرگوش – که با پسرعموهای استرالیایی خود کانگورو در ارتباط نزدیک هستند – بسیار آرام به نظر می رسند ، اما خطرناک شناخته شده اند.

در ماه مه ، USDA پس از اینکه ویدئویی از مکعب ببر را در فیس بوک منتشر کرد که توسط سگ خانگی والاک به شدت مجروح شد و پای چپ او را شکست ، با والاش تماس گرفت.

تنبل والاخ در گاراژش پیدا شد.
فیس بوک

مطالعه ای که توسط گروه انجام شد همچنین وضعیت نامرغوبی را برای توله سگ نشان داد که در قفسی با تخته کف پوسیده زندگی می کرد و می توانست از حصارهای 8 فوت در باغ پشتی والاش فرار کند.

این گروه می گوید: “با همه حیوانات به گونه ای رفتار می شود که صدمه ، استرس یا ناراحتی غیر ضروری ایجاد نکند.”

PETA مجدداً از USDA خواسته است تا همه مجوزهای دست زدن به حیوانات Wallach را لغو کند.

میشل سینوت ، مدیر بنیاد PETA برای اجرای قانون اسیر حیوانات در گفتگو با پچ می گوید: “هر کجا که لری والاخ برود ، احتمال وقوع فاجعه همچنان ادامه دارد.”

“PETA از مردم می خواهد که از والاخ دوری کنند و از مقامات می خواهد که قبل از صدمه به کسی مجروحیت خود را پس بگیرند.”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *