لزوم پایان دادن زنجیره ساخت خودرو در آذربایجان شرقی / ساخت اتوبوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید وسایل نقلیه صادراتی در تبریز


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند تبریز، عابدین خرم امشب در دیدار همراه خود مدیران گروه خودروسازی بهمن همراه خود دقیق اینکه استان آذربایجان شرقی بستر صحیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید جذابی برای صادرات به کشورهای همسایه است، اظهار امیدواری کرد کدام ممکن است ساخت خودرو {در این} استان به کار گرفته شود. در تبریز زمینه مناسبی برای بهبود صادرات می دهد.

وی همراه خود تقدیر اجتناب کرده اند ورزش خودروسازان مجرب در آذربایجان شرقی، تاکید کرد: نیازهای استان اعم اجتناب کرده اند اجزا یدکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب خودروهای با کیفیت صنعتی باید همراه خود قابلیت ساخت موجود در استان تامین شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیران صنعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات های اجرایی تامین کنند. این شرایط.»

استاندار آذربایجان شرقی در خاتمه همراه خود ردیابی به توانمندی های تجاری {در این} قلمرو اظهار داشت: ساخت اتوبوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودروهای نهایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجاری عالی پاسخگویی اجتماعی است ۹ خرید و فروش، به همین دلیل همراه خود پیگیری های مسئولان را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود امتحان شده مدیران صنعت، قابلیت تبریز برای ساخت بیشتر اینها خودرو سازماندهی تبدیل می شود.

مدیران گروه خودروسازی بهمن همراه خود حاضر فینال وضعیت این نمایندگی اجتناب کرده اند ساخت آشفتگی اتوبوس های داخل شهری را انتخاب کنید و انتخاب کنید داخل شهری در تبریز خبر دادند.

مسئولان بهمن خودرو نیز اجتناب کرده اند آمادگی شخصی برای بهبود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدید در آذربایجان شرقی خبر دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشتند: تبریز را شناخته شده به عنوان قطب تجاری ملت قبول داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مونتاژ اتوبوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید صادرات وسایل نقلیه به تبریز برند اختصاص خواهیم داد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول اصرار دهید