kermanyy

Monday, 25 October 2021

لورا کورن قبل از انتخابات از ابزارهای تأمین مالی مالیات دهندگان استفاده می کند

لورا کورن قبل از انتخابات از ابزارهای تأمین مالی مالیات دهندگان استفاده می کند


همانطور که من می گویم عمل کنید نه مانند من.

لورا کران ، رهبر شهرستان ناسائو ، که برای رای گیری مجدد در حال رای گیری است ، پیغام هایی را که توسط دولت تأمین می شود به پرداخت کنندگان نام و سایت های تبلیغاتی در اوایل ماه جاری ارسال می کند-پس از امضای لایحه ای در اوایل ماه جاری برای مقابله با این عمل بسیار نزدیک. به انتخابات

کرن ، دموکرات ، در 4 اکتبر لایحه ای را امضا کرد که ممنوعیت اخراج خرده فروشان در سراسر کشور را در 45 روز آینده از انتخابات بعدی ممنوع می کرد ، اما او فقط پرواز کرد. “رای” در هر اینچ از نام او.

“آخرین فروشنده لورا کرن با بودجه مالیات دهندگان باعث می شود مردم با هزینه مالیات دهندگان به او رای دهند. این به وضوح سیاسی است و احتمالاً غیراخلاقی است.

وی از کمپین وی می خواهد که بلافاصله استان را بازپرداخت کند – یک فرستنده باید صرف نظر از وابستگی به حزب حدود 80،000 دلار هزینه داشته باشد و به 350،000 خانه برسد.

هیأت انتخاباتی شهرستان دو حزبی همچنین این توانایی را دارد که در آستانه انتخابات 4 نوامبر اطلاعات مربوط به محل های اخذ رای را به فروشنده بدهد.

“آخرین کمپین رأی گیری زودهنگام لورا کوران یک کمپین قوی است که به مالیات دهندگان پرداخت خواهد شد. ریچارد نیکوللو ، رئیس بخش قانونگذاری شهرستان ناسائو گفت: “این به وضوح سیاسی است و سوء استفاده از پول مالیات است.”

بروس بلیکمن ، مشاور Hempstead از Curran خواست پول را به شهرستان نسائو برگرداند.

اکثریت جمهوری خواهان ناسائو از کمپین دولت می خواهند تا بلافاصله هزینه کامل فروشنده را به مالیات دهندگان ناسائو جبران کند. ”

جمهوری خواهان در حال حاضر دارای اکثریت 11 کرسی در قانونگذاری این استان نسبت به دموکرات ها هستند که هشت کرسی دارند.

کران ، 53 ساله ، اولین زن زن ناسائو است و برای اولین دوره خود در سال 2018 انتخاب شد.

او پیش از این در قوه مقننه شهرستان ناسائو و پیش از این به عنوان خبرنگار نیویورک دیلی نیوز و پست مشغول به کار بود.

بر اساس گزارش Newsday در آن زمان ، وی در ادعای اولیه خود برای تعهد به تغییر استفاده از فروشندگان مالیاتی که توسط مالیات دهندگان پرداخت می شد ، مبارزه کرد و گفت که آنها “ضایع کننده” دارایی هستند.

کوران پس از پیروزی در اولین دوره خود در سال 2018 به دنبال انتخاب مجدد است.
کوران پس از پیروزی در اولین دوره خود در سال 2018 به دنبال انتخاب مجدد است.
دنیس A. کلارک

بلیکمن گفت ، وی طرحی را برای حداکثر 10 هزار دلار جریمه برای هر مقام منتخبی که این قانون را نقض کرد ، اعمال کرد ، اما هیچ تغییری را اعمال نکرد.

کورن گفت که وی به دلایل سیاسی به پست مالی مالیات دهندگان پایان می دهد ، اما یک ایمیل با نام مالیاتی که از طرف مالیات دهندگان پرداخت شده است ارسال کرده و از رای دهندگان خواسته است تا رای دهند. شما نمی توانید به گفته های لورا کرن اعتماد کنید. ”

شلبی ویلتز ، سخنگوی Curran دفاع کرد: “حقیقت این است که این نامه پستی عادی است و به هر کسی در شهرستان بدون توجه به گروه آن مراجعه کرد.”

وی با استناد به اخبار City & State اخیر گفت: “این امر با اکثریت قانونگذاری زمانی غنی می شود که بروس بلکمن نامزد آنها متهم به سوءاستفاده از دلار و کارگران مالیاتی مالیات دهندگان با مجبور کردن آنها به اداره آن شده است. شهر نیویورک بی وقفه و بدون حقوق”. گزارش فاش می کند که Blakeman از کارمندان سابق به عنوان رانندگان شخصی استفاده می کرد.

بلیکمن 65 ساله در گذشته نامزد شهرداری نیویورک ، کنگره و سنای آمریکا شده بود.

لورا کران از دولت دمو شهرستان ناسائو بلافاصله پس از امضای لایحه ممنوعیت استفاده از آنها در 45 روز قبل از انتخابات نوامبر ، از فروشندگان مالیاتی مالیات دهندگان استفاده کرد.
یک منبع به پست گفت که احتمالاً فرستنده به 350،000 خانه در این شهرستان برسد.

در همین حال ، Curran 1.3 میلیون دلار پول جنگ در مبارزات انتخاباتی دارد ، در حالی که Blakeman با توجه به آخرین فیلم های مالی کمپین که توسط Newsday گزارش شده است ، 552،000 دلار دارد.

بر اساس وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت ، بیش از 389،400 رای دهندگان ثبت نام شده دموکرات در این شهرستان ، 301،600 جمهوریخواه و 248،000 رای دهنده خالی وجود دارد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *