kermanyy

Monday, 25 October 2021

لونگوریا ، غولها در صدر جدول داجرز هستند تا صدرنشین لیگ شوند

لونگوریا ، غولها در صدر جدول داجرز هستند تا صدرنشین لیگ شوند


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در پنجمین دور از مکس شرزر به خانه آمد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب با نتیجه 1-0 از لس آنجلس داجرز پیشی گرفت تا 2-1 به سری NL خود برسد.

لوس آنجلس تقریباً او را با دو بازیکن خارج از زمین در بازی نهم مساوی کرد ، هنگامی که گاوین لوکس ، که ضربه را به ثمر رساند ، به سفری طولانی به مرکز چپ فرستاد. اما باد او را سرنگون کرد و توپ روی پاس هشدار گیر کرد و لوکس را در ناباوری رها کرد.

این دومین بازی غول پیکر در پنج پلی آف برتر پس از پیروزی 4-0 در بازی افتتاحیه بود.

در صورت لزوم ، بازی 4 سه شنبه در ورزشگاه داجر است و بازی 5 در سانفرانسیسکو برگزار می شود.

داجرز غول ها را 9-2 دوید تا بازی 2 را ببرند ، اما در خانه تنها 5 گل به ثمر رساندند. قهرمانان باتری NL ، Trea Turner و Mookie Betts هر کدام 0 برای 4 گل زدند ، در حالی که Corey Seager با یک دور 0 0 برای 4 شد.

لونگوریا با رکود اصلی خود به سمت چپ از رکود 0 به 23 خارج شد. او تنها 40 ضربه در 40 ضربه اخیر خود داشت. این اولین همکار پس از فصل پس از ALDS 2013 با Tampa Bay بود.

پس از آن ، شرزر شش خفاش آخر خود را انداخت. اما داجرز پس از خرید از واشنگتن در مهلت تجاری 30 ژوئیه برای اولین بار در 13 بازی خود با 13 تیم شکست خورد.

خانه دو نفره ایوان لونگوریا تنها دوندگی بود که غول ها به آن نیاز داشتند.
USA Sports Today

“شما به یک فصل پس از فصل می رسید ، همیشه می توانید با یک ضربه زمین ببازید. که وارد می شود امشب او را در یک زمین زمین از دست دادم. “شرزر گفت.

غولها دو آهنگ دیگر با باستر پوزی و کریس برایانت داشتند. 15 باتر آخر آنها بازنشسته شدند ، از جمله در نهم زمانی که داجرز کنلی جانسن نزدیکتر به بیرون ضربه زد.

الکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو دو ضربه بیش از 4 2/3 نوبت به تیم قبلی زد. چپ دست چهار نفر را ناک اوت کرد و دو راه رفت. تایلر راجرز با 1 2/3 نوبت تسکین به پیروزی رسید. Camilo Doval دو هتل عالی برای نجات آنها ایجاد کرد.

بادهای خنک و شدید پرچم ها را در میان برد تکان می دهد و حتی باعث می شود که یک شرزر در حال سقوط یک محدوده اولیه شب را با آب و هوا بیشتر شبیه به پارک اوراکل در سان فرانسیسکو ارائه دهد.

دستمال ها ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در امتداد مسیر هشدار دهنده و از طریق محل نگهداری منفجر شدند. مه غبارآلود منظره زیبای معمول کوههای سان گابریل را پنهان کرد و مانع از آن شد که بازی فقط در سوت دیده شود. یک کلاه سفید هوادار از سکوها بیرون آمد و در دومین ضربه روی زمین فرود آمد.

باد شدید در طول بازی به طور مداوم از زمین چپ به راست می وزید و شلوار بچه گربه ها را در تپه تعقیب می کرد.

شرزر در آخرین جلسه خود در بازی bullpen قبل از بازی 3 ، مکانیک های خود را تغییر داد. او با ریتم گمشده در سه شروع اخیر خود نشسته بود ، زیرا با فرمان خود مشکل داشت ، از جمله بازی کارت وحشی NL مقابل سنت لوئیس. لویی.

او 10 ضربه بین تک آهنگ پوسی در اولین و دومین برایانت در چهارم از بین برد. برایانت اولین فصل خود را برای غولها آغاز کرد.

غول ها
الکس وود
گتی ایماژ

شرزر در جبران باخت یک اجرا و سه ضربه را در هفت نوبت رها کرد. برنده سه دوره جایزه Cy Young از 10 – پنجمین حرفه خود در اعتصاب دو رقمی پس از فصل – خارج شد و یکی را در 110 زمین بازی پیاده روی کرد.

تنش در موتورهای بعدی مشهود بود.

استیون سوزا جونیور مجرد داشت. و ویل اسمیت در مکان هفتم ، اولین گل داجرز در بازی ، زیر زیردریایی راجرز. آستین بارنز ، که به خرج کردن ضربه زد ، زمین خورد.

در حالی که جمعیت 53 هزار و 299 نفری روی پای او بود و می خواند: «برو ، داجرز! ”، بتس با استفاده از یک دستبند به نام Brandon Crawford که برای پایان دادن به تهدید انتخاب شده بود ، دست به دامان شد.

داجرز سه بازدید داشت – همه تک بودند – تا شش نوبت.

اولین حضور آنها با خفاش آلبرت پوجولز 41 ساله انجام شد ، که دفاع راست او به عنوان سومین بازی در هفتاد و پنجمین بازی پس از دوران حرفه ای خود پیش رفت. در کنار پوجولز ، دوجرز شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله مقام سوم را کسب کردند.

این اولین بازی پوجولز بود و در پلی آف ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس موفق شد. MVP NL سه بار .294 در مقابل ضربه چپ در فصل عادی به ثمر رساند.

پوجولز قبل از جایگزینی بیلی مک کینی دونده دومی ، بار دیگر پنجمین خواننده را خواند. این اولین بازی پس از بازی چند نفره او پس از بازی سه نفره او در بازی 3 سری جهانی 2011 برای سنت لوئیس بود. لویی.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *