لیگ ملت‌های والیبال استال: ایرانی‌ها مهارت‌های خود را ثابت کردند / پاسخ: تعجب نمی‌کنیم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، میچل استال پس از بازی با تیم ملی ایران و انتقال نتیجه گفت: دیدار خوبی بین تیم های ایران و آمریکا بود. یک مسابقه والیبال بین دو حریف سابق که فکر می کنم برای تیم آمریکا بسیار متفاوت است. ما اشتباه می کنیم و نمی توانیم آنها را اصلاح کنیم.

وی افزود: از عملکرد بازیکنان ایرانی غافلگیر نشدیم چرا که آنها همیشه مقابل آمریکا سخت کار می کنند.

استال با بیان اینکه بازیکنان ایرانی را به خوبی می شناسد، گفت: درست است که این بازیکنان جوان هستند، اما سخت تلاش می کنند تا توانایی خود را ثابت کنند. تیم آمریکا به اندازه کافی خوب نبود و باید بهتر بازی می کردیم. در این مسابقات خوب بازی کردیم و قبل از این مسابقه شکست نخوردیم و حالا باید با قدرت بیشتری به مسابقات برگردیم و مشکلات خود را حل کنیم.

کایل انسینگ، پنجمین بازیکن آمریکا پس از شکست تیمش مقابل ایران گفت: بازی خوبی را از تیم ایران دیدیم. آنها خیلی خوب بازی کردند و ما بسیار تحت تاثیر قرار گرفتیم.

وی افزود: ما خوب بازی نکردیم اما ایرانی ها عالی بودند. چیزی که می توانیم بگوییم این است که باید برای حل مشکلات به مسابقات برگردیم و سپس خوب بازی کنیم. ما غافلگیر نشدیم اما آنطور که انتظار داشتیم خوب بازی نکردیم و بازیکنان ایران خیلی بهتر بازی کردند.

انتهای پیام/
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید