مادران باید روحیه جنگاوری را در فرزندان خود ایجاد کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت الاسلام و المسلمین مهدی طاهری در اختتامیه مراسم «چراغ روشنایی» با حضور ۲۰۰ نفر از بانوان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: مادران نقش پیشرو و حیاتی در تربیت فرزندان دارند. و مادرانی که روحیه شجاعت را در فرزندان خود می آفرینند». آنها خود را بزرگ می کنند، فرزندان موفقی خواهند داشت.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: برای داشتن جامعه ای موفق باید به فرزندانمان حس پیروزی بدهیم و اگر در این مسیر موفق نباشیم فرزندانمان از خواب دشمن بیدار می شوند.

طاهری با اشاره به اینکه بسیاری به دنبال اجرای دستورات رهبری هستند، افزود: فرماندهی جامعه فقط حضور در راهپیمایی ها نیست، بلکه تربیت نسل جوان و اجرای فرامین رهبری مانند حکیم در ابتدایی بسیار حیاتی و ضروری است. مدارس و پیش دبستانی ها.”

وی با بیان اینکه احساس پیروزی رهبر دینی ارتباط مستقیمی با قدرت در منطقه دارد، گفت: با نگاهی به گذشته متوجه می شویم که امام خمینی (ره) به دلیل اقتدار مردم و قدرتی که مردم داشتند توانستند بیان کنند. به رهبر دینی زمان خود ساخته بود که من با حمایت این مردم حکومت را تعیین کنم.

طاهری تصریح کرد: در حال حاضر ایمنی و تربیت جامعه در دست مربیان پیش دبستانی است بنابراین از این نظر باید طرحی جامع بر اساس نصرت ولی فقیه در این مدارس ایجاد کنیم.

وی پیمان جمعی را یکی از موارد ضروری دانست و گفت: حرکت نادرست بر بهتر شدن دیگران تاثیر می گذارد و وجود مهدکودک ها و مراکز آموزشی با تفکر متفاوت بر حرکت کل جامعه به سمت روند بهتر تاثیر می گذارد. برگزاری جلسات آموزشی منظم در زمینه کودکان.

طاهری شبکه جمع خوانی را امری مفید دانست و ادامه داد: بانوان باید شبکه ای برای مطالعه، همراهی و توانمندسازی خود در رشته ها تشکیل دهند و در مواجهه با تغییر رویکردها در جامعه جریان موثری داشته باشند.

انتهای پیام/۶۸۰۳۵
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید