مازندران میزبان کاروانی زیر سایه خورشید است


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، پیروز شمشیربند رئیس ستاد برگزاری جشن های مردمی زیر آفتاب در گفت وگویی از برگزاری جشن های مردمی مازندران در زیر آفتاب خبر داد.

وی افزود: هدف از اجرای این برنامه ترویج سبک زندگی رضوی و ترویج فرهنگ زیارت از راه دور و توسعه نشاط دینی و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی در سطح استان است.

رئیس ستاد برگزاری جشن های مردمی مازندران در سایه خورشید گفت: استان مازندران از چهاردهم تا بیست و یکم خردادماه به مدت هشت روز میزبان دو کاروان در سایه خورشید است.

شمشیربند با بیان اینکه کل این کاروان در سراسر استان از رامسر تا گلوگاه میزبان این دو کاروان خواهد بود، گفت:

وی بیان کرد: بیش از ۱۹۰ برنامه در طول حضور این دو کاروان در استان اجرا می شود که شامل امدادرسانی به مناطق محروم، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با ائمه جمعه، دیدار با نخبگان، دیدار با بیماران در حوزه پزشکی است. مراکز مشارکت در مراکز نظامی شرکت در زندانها و ندامتگاهها و شرکت در برنامه ها و جشنهای عمومی خواهد بود.

رئیس ستاد برگزاری جشنواره های مردمی زیر آفتاب مازندران خاطرنشان کرد: این جشن ها با همکاری دفاتر حوزه های خدمات رسانی رضوی در شهرستان ها و توسط شبکه جوانان رضوی استان و سازمان های مردم نهاد از جمله فرهنگی برگزار می شود. نهادها و هیئت های مذهبی

شمشیربند در پایان گفت: بیش از ۵۵ گروه مردمی با ما همکاری می کنند تا این برنامه ها به بهترین شکل ممکن اجرا شود.

انتهای پیام/ ۸۶۰۳۴ / ع
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید