kermanyy

Saturday, 23 October 2021

“ما به معنای واقعی کلمه بر روی نقشه هستیم”: خیابان کوئین به نام هتل تاریخی نییر نامگذاری شده است

“ما به معنای واقعی کلمه بر روی نقشه هستیم”: خیابان کوئین به نام هتل تاریخی نییر نامگذاری شده است


یکی از قدیمی ترین بارهای شهر جاودانه شد.

بخشی از خیابان 78 در خیابان 88 در Woodhaven پس از مراسم نامگذاری مشترک خیابان در روز شنبه به افتخار نوار نامگذاری شده ، که در این ماه 192مین سال فعالیت خود را آغاز می کند ، به عنوان “راه میخانه نییر” شناخته می شود.

Loycent Gordon ، صاحب حفره آبیاری معروف ، در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC درست یک ساعت قبل از اینکه او در کنار خانواده ، رهبران جامعه و حامیان برای افتتاحیه ایستاد ، گفت: “ما به طور واقعی روی نقشه هستیم”. “ما در حال حاضر یک راه برای به خاطر سپردن یکی از قدیمی ترین ها داریم [bars] در ایالات متحده. “

این تظاهرات با علامت گذاری در داخل میخانه با ظرفیت محدود به دلیل نگرانی از COVID دنبال شد.

مقامات منتخب محلی ماه ها در حال لابی برای نام خیابان بودند ، و رابرت هولدن ، نماینده شورا ، در اوایل سال جاری قانونی را برای رسمی شدن نام خیابان دریافت کرد.

فلش

مسافرخانه نییر

بریجت بارتولینی / گوتامیست

(lr) نماینده شورا رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار Tavern Neir.

(lr) نماینده شورا رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم نامگذاری خیابانی به افتخار Tavern Neir.

فلش

(lr) نماینده شورا رابرت هولدن ، لوسنت گوردون و خانواده اش پس از مراسم هم نامی خیابانی به افتخار Tavern Neir.

جوانا لیس ، میخانه نییر

او هشت ماه صرف بازسازی محل ، که شامل بازسازی نوار ماهون بود ، کرد. از آن زمان گوردون سالهاست که برای اهمیت دادن به اهمیت تاریخی بار ، لابی می کند ، از جمله تلاش ناموفق در سال 2016 برای جشن گرفتن این مکان.

گوردون گفت: “ما وضعیت برجسته ای به دست نیاوردیم ، اما چیزی شبیه آن وجود دارد که در خیابانی به نام یکی از قدیمی ترین میخانه های آمریکا نامگذاری شده است.”

تصاویر داخلی نییر ، معروف به “گوردون” معروف ترین بار که هرگز نشنیده اید ، “در فیلم هایی از جمله” Goodfellas “و” Tower Heist “ظاهر شده است.

گوردون گفت که اکنون با کمبود نیرو روبرو است و این شهر از موسسات می خواهد تا وضعیت واکسن های مصرف کننده برای غذاهای داخل ساختمان را بررسی کنند.

او گفت: “در حال رفتن به زمستان ، ما نمی دانیم چه اتفاقی می افتد. ما خوش بین هستیم ، اما همچنین برای بدترین ها برنامه ریزی می کنیم زیرا ما بیش از حد را پشت سر گذاشته ایم.”

ثروت نییر در ماه های اخیر بهتر شده است. در ماه مه ، این میخانه مبلغ 40،000 دلار از American Express و موسسه غیرانتفاعی National Trust for Historic Preservation برای بازسازی و دکوراسیون خارجی دریافت کرد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *