kermanyy

Sunday, 24 October 2021

“ما تعداد بیماران بسیار بالایی داشتیم”: کودک 4 ساله در میان 16 مجروح در Sunset Park Blaze

“ما تعداد بیماران بسیار بالایی داشتیم”: کودک 4 ساله در میان 16 مجروح در Sunset Park Blaze


FDNY گفت که یک کودک 4 ساله در میان 16 نفر در آتش سوزی در ساختمان آپارتمانی Sunset Park جمعه که در حال بررسی است مجروح شده است.

به گفته مایکل گالا ، معاون عملیات آتش نشانی FDNY ، آتش سوزی در طبقه دوم خانه سه طبقه در خیابان 45 در نزدیکی خیابان 6 شروع شد. گالا گفت که این کودک چهار ساله در داخل یک اتاق خواب در طبقه دوم پیدا شد.

گالا گفت: “در همان زمان اعضا چندین قربانی را در طبقه آخر پیدا کردند و سریع آنها را از ساختمان آتش نشانی خارج کردند.” “ما جمعیت بیمار بسیار بالایی داشتیم.”

نوزاد سکته قلبی است.

شصت آتش نشان به این آتش سوزی واکنش نشان دادند و پنجره ها را شکستند تا حریق را که بعد از نیمه شب شنبه مهار شد ، خاموش کنند. یکی از شاهدان به CBS News 2 گفت که آنها هرگز آتش سوزی در بلوک خود ندیده اند.

شاهدان گفت: “من دود را از ساختمان خود خارج کردم و سپس قبل از بیرون آمدن ، کامیون ها قبلاً آنجا بودند.” “آنها در حال بیرون آوردن تشک و مواردی از این دست از خانه بودند ، و بچه ها واقعاً از بلوک می دویدند […] من شنیدم که مردم به داخل حیاط خانه می پرند. “

به گفته FDNY ، چهار نفر از 16 قربانی بر اثر جراحات تهدید کننده زندگی مجروح شدند و بقیه دچار جراحات جزئی شدند. برخی از قربانیان توسط آمبولانس و افسران NYPD از جمله کودک چهار ساله به بیمارستان های منطقه منتقل شدند. به آتش نشانان آسیبی نرسید.

اکنون تجار در حال بررسی علت آتش سوزی هستند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *