kermanyy

Friday, 22 October 2021

متخصص تغذیه کیست؟ مجله سلامت LifeDight

متخصص تغذیه کیست؟  مجله سلامت LifeDight


متخصص تغذیه

متخصص تغذیه فردی است که متخصص تغذیه است. متخصص تغذیه به شما در انتخاب رژیم غذایی مناسب و تنظیم یک رژیم غذایی سالم کمک می کند ، همچنین رژیم غذایی مناسب را برای بیماران ایجاد می کند و توصیه های غذایی مورد نیاز بیماران را ارائه می دهد.
متخصص تغذیه عادات غذایی فرد را بررسی می کند و غذاهای مورد نیاز بیمار را توصیه می کند و عادات غذایی مناسب را آموزش می دهد و اثربخشی برنامه را زیر نظر دارد و نتیجه را گزارش می دهد تا از موثر بودن برنامه غذایی مشخص شده اطمینان حاصل کند. فرایند درمان.
این متخصص با توجه به شرایط و نیازهای خود ، برنامه غذایی را برای گروه های مختلف از جمله کودکان ، میانسالان ، بیماران ، افراد چاق و لاغر تهیه می کند. او تصمیم می گیرد که چه نوع غذایی و چه مقدار برای آنها به صورت روزانه بخورد.
بیماران توسط متخصصان تحت نظارت قرار می گیرند تا به آنها در انتخاب رژیم غذایی مناسب با توجه به شرایط خاص خود و تسریع روند درمان کمک کنند. بیماران ارجاع شده توسط این متخصصان شامل دیابتی ها ، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بسیاری از بیماری های دیگر هستند که برای بهبود یا کنترل بیماری به تغذیه مناسب نیاز دارند.
بیماران ارجاع شده توسط این متخصصان شامل دیابتی ها ، بیماران کلیوی ، بیماران گوارشی و کبدی ، بیماران قلبی و بیماران سرطانی تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی و بسیاری از بیماری های دیگر هستند که برای بهبود یا کنترل بیماری به تغذیه مناسب نیاز دارند.

چه زمانی باید به متخصص تغذیه مراجعه کنیم؟

قانون

تمام کارها را انجام دهید و وزنه را جابجا نکنید

وقتی احساسی هستید پرخوری می کنید

وزن بسیار زیاد

بارداری

مدام به غذا فکر می کند

کلسترول بالا

و

به مناسبت روز رژیم درمانی ، 20 درصد تخفیف برای همه افرادی که برای رژیم غذایی درخواست می کنند تا 20 مارس در نظر گرفته شده است.

مقاله قبلی24 ترفند ساده برای داشتن رژیم غذایی سالم (قسمت 2)

عضو انجمن تغذیه ایران و کانادا و سازمان نظام پزشکی کشور. ارزیابی رژیم های تغذیه ای و درمانی برای چاقی ، کاهش وزن ، بارداری ، کودکان و بیماری ها

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *