مجروح شدن ۴ شهرک نشین صهیونیست در عملیات استشهادی جدید


را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گزارش پایگاه خبری «صراط» به نقل اجتناب کرده اند تسنیم، رسانه های صهیونیستی اجتناب کرده اند عملیات مبایعه نامه طلبانه منصفانه فلسطینی در کرانه باختری خبر دادند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه ها گزارش دادند کدام ممکن است نظامی اشغالگر منصفانه جوان فلسطینی را در موجود در اتوبوسی در نزدیکی گوش عیون هدف قرار داد.

رسانه های صهیونیستی اجتناب کرده اند زخمی شدن ۴ شهرک نشین در عملیات استشهادی در کرانه باختری خبر دادند. مسئله این عملیات استشهادی در این زمان بر تأثیر اصابت گلوله صهیونیست ها در نزدیکی گوش آتزیون به مبایعه نامه رسید.

دیروز رسانه های رژیم صهیونیستی اجتناب کرده اند امتحان شده ۲ فلسطینی برای انجام عملیات به صلیب کشیدن خنک دسترس در بازار ماهانه یهودا در قدس اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک کردن تدابیر امنیتی {در این} جهان خبر دادند. در عکس گرفتن شامگاه سه شنبه در بنی براک در شرق تل آویو ۵ صهیونیست کشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش تن تولید دیگری زخمی شدند.

دارایی ها پلیس اسرائیل اجتناب کرده اند کشته شدن منصفانه پلیس در عکس گرفتن امشب در تل آویو خبر دادند. پس اجتناب کرده اند این عملیات، پلیس رژیم صهیونیستی به حالت کنار هم قرار دادن باش درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰۰ نیروی ذخیره برای استقرار در مناطق به صورت جداگانه فراخوانده شدند.

صبح در این زمان ۲ فلسطینی در شمال کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به مبایعه نامه رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفت نفر تولید دیگری زخمی شدند. دارایی ها فلسطینی نیز بامداد در این زمان گزارش دادند کدام ممکن است در پی حمله صهیونیست‌ها به اردوگاه آوارگان جنین در کرانه باختری، نبرد‌های شدیدی بین نظامیان صهیونیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینی‌ها رخ داد.

وزارت بهداشت فلسطین گفتن کرد در پی این نبرد سه فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست از نزدیک مجروح شدند. تاکنون ۹ فلسطینی تولید دیگری زخمی شدند.