مجله بین المللی سفیر ۲۰۲۲ | سکه ZENIC تقلبی یا واقعی؟


در این مقاله، من درباره یک شرکت شبکه مبتنی بر ارز دیجیتال صحبت خواهم کرد. در اصل، این یک طرح بازاریابی شبکه ای است که به آن معروف است سفیر بین المللی و سکه ZENIC. این شرکت و طرح در سراسر جهان از جمله هند رشد می کند.

در اینجا، شما در مورد،

  • درباره سفیر اینترنشنال و سکه زنیق
  • جزئیات تجزیه و تحلیل طرح درآمد بین المللی سفیر
  • آیا این یک طرح پونزی است؟

بیا شروع کنیم.

سکه بین المللی سفیر و سکه زنیق چیست؟

سفیر بین المللی و ZENIC این یک شرکت بازاریابی شبکه ای مبتنی بر سرمایه گذاری است. سفیر و زنیک دو شرکت خواهر هستند و موسس آنها Erwin Dokter از اتریش است. سفیر بین المللی و شرکت Zeniq Technologies هر دو در دبی ثبت شده اند.

وقتی شرکت را جستجو کردم، متوجه شدم که سفیر بین المللی است امارات متحده عربی شرکت فناوری اطلاعات به نقل از وب سایت رسمی خود Safir.com

از سوی دیگر، Zeniq یک شرکت ارز دیجیتال به نام Token است سکه ZENIC. همچنین در آوریل ۲۰۲۱ راه اندازی شد. Zeniq محصولاتی مانند Zeniq Hub، Zeniq Wallet و Zeniq App دارد.

درباره سفیر زنیق

نام شرکتسفیر اینترنشنال و ZENIQ Technologies Ltd
روز آغاز۲۰۱۹
کارگردانجایز است. دکتر ایروین، دکتر. مایکل آفنر
محصولاترمز ارز روی سکه
دفتر مرکزیبرج فورچون ۲۷۰۳، Cluster-C JLT
دبی امارات متحده عربی
سایت اینترنتیwww.safir.com
آدرس ایمیل[email protected]

به سفیر و زنیک هاب بپیوندید

هر کسی می تواند به Zeniq بپیوندد، Zeniq یک برنامه آنلاین است.

برای عضویت در Zeniq ابتدا باید با پر کردن اطلاعات اولیه شخصی در وب سایت رسمی آن ثبت نام کنید. پس از تکمیل ثبت نام، باید Zeniq Hub را خریداری کنید تا در طرح شرکت شریک شوید.

به سفیر بین المللی بپیوندید

۱ محور هزینه در مورد ۱۴۹۹ € که معادل است ۱۳۰۰۰۰ INR. به هر حال، این شرکت همچنین پیشنهاد خرید Zeniq Hub را می دهد روپیه ۸۵۰۰ کدام ۱/۳۲ محور.

پس از خرید هاب، باید افراد بیشتری را به خط پایین خود اضافه کنید و زمانی که آنها هاب را نیز خریداری کردند، از آنها پورسانت دریافت خواهید کرد.

طرح درآمدی زنیق

۴ نوع درآمد توسط سفیر زنیک ارائه می شود.

  1. درآمد نعناع
  2. درآمد تک سطح
  3. درآمد در سطح شغلی
  4. پاداش عملکرد

۱. ریل درآمد

پس از خرید Zeniq Hub، اولین شانس درآمد شما از Miniting Incom است.

در چارچوب درآمد معدنی، سکه های Zeniq از Zeniq Hub که شما روزانه از طرف شرکت خریداری کرده اید، تعلق می گیرد. چگونه می توانید با فروش سود کنید Unswap یا پای صرافی ارزهای دیجیتال.

اگر موقعیتی از شرکت خریداری کرده باشید، دریافت خواهید کرد ۵۰ سکه Zeniq در روز. قیمت سکه ZENIC در حدود ۰.۳۰ دلار، مقدار دقیق قابل اعتماد است.

۲. درآمد تک سطح

درآمد تک ردیفی تا ۱۵ ردیف از خط پایین شما در دسترس است. در هر سطح، این درآمد به نسبت های مختلف دریافت می شود.

در زیر نمودار درآمد زیر است که در آن درصد درآمدی که از سطح پایین بدست می آورید را تعیین می کنید.

درآمد تک لایه سکه زنیک

۳. سطح درآمد شغلی

تحت درآمد سطح شغلی، زمانی که رتبه در شرکت شما افزایش یابد، شرکت درآمد اضافی می دهد.

در زیر نمودار زیر میزان درآمدی است که شرکت در هر رتبه ای می دهد و میزان فروش و فروش مورد نیاز برای آن.

رتبهحداقل خط پایین مستقیمسطوح پایین ترحداقل فروشسطح درآمد
یاقوت سرخ۷۴۱۰۰۰۰ یورو۳۰۰ یورو
یاقوت دوبل۱۲۵۲۰۰۰۰ یورو۶۰۰ یورو
یاقوت کبود۱۲۶۱۰۰۰۰۰ یورو۳۰۰۰ یورو
یاقوت کبود دوتایی۱۲۷۳۰۰۰۰۰ یورو۹۰۰۰ یورو
یاقوت کبود سیاه۱۲۸۵۰۰۰۰۰ یورو۱۵ €، ۰.۰۰۰.۰۰۰ €
الماس دوتایی۱۴۱۰۲۰۰۰۰۰۰ یورو۸۰ هزار یورو
الماس سه گانه۱۵۱۱۳۰۰۰۰۰۰ یورو۱۵۰۰۰۰ یورو
الماس های سفید۱۶۱۲۵۰۰۰۰۰۰ یورو۳۰۰۰۰۰ یورو
الماس دوبل سفید۱۷۱۳۱۰۰۰۰۰۰۰ یورو۵۰۰۰۰۰ یورو
طلای الماس۱۸۱۴۲۰۰۰۰۰۰۰ یورومیلیون یورو

۴. پاداش عملکرد

شرکت توزیع می کند ۱۰ درصد از کل درآمد آن در بین تمام شرکای دارنده رتبه زیر درآمد پاداش عملکرد. به ترتیب درآمد گاهی اوقات کم و زیاد می شود. مانند کسانی که دارای رتبه دو برابر یاقوت هستند، دو برابر این درآمد را از یاقوت کبود دریافت می کنند.

اما برای این درآمد، حفظ سطح خود با حداقل فروش بسیار مهم است.

بررسی سفیر ZENIC

به طور کلی، به نظر می رسد سفیر زنیق یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در کریپتوکارنسی است که به موجب آن Associate می تواند با سرمایه گذاری و جذب افراد جدید سود زیادی به دست آورد. اگرچه این یک راه آسان برای کسب درآمد است، اما دانستن برخی حقایق مهم دیگر در مورد شرکت بسیار مهم است

تاریخچه دکتر ایروین

همچنین باید بدانیم که اروین داکتر موسس این شرکت است. بنابراین، همچنین مهم است که بدانید سفیر اینترنشنال اولین شرکت Erwin Dokter نیست.

اساساً، اروین برای ایجاد یک کیف پول سخت افزاری دیجیتال برای یک شرکت سوئیسی به نام Juwelis Group در پایان سال ۲۰۱۹ قرارداد بسته شد. دکتر مایکل آفنر، پیتر اسکرل، گرنوت وینتر و یان پولمایر در اجرای قرارداد شکست خورده است.

سپس اروین مجدداً بدون اطلاع شرکت جدیدی به نام Juwelis GmbH در اتریش ثبت کرد Juwelis GmbH. او یک رمز ارز به نام Juwelis Coin راه اندازی کرد که شکست خورد.

گروه Juwelis از اروین و شریکش به دلیل نقض قرارداد و سوء استفاده از علامت تجاری Juwelis شکایت کرد.

وب سایت Juwelis. دیجیتال همچنین گزارش شده است که اروین سفیر اینترنشنال و Zeniq را در دبی راه اندازی کرد تا کیف پول سخت افزاری دیجیتالی را که برای Juwelis ایجاد می شود، تبلیغ کند. اروین داکتر زنیک را تنها در دو ماه راه اندازی کرد تا جوولیس را ترک کند. به نظر می رسد اروین قبلاً این برنامه را داشت.

طرح Zeniq Ponzi چیست؟

بیایید به کلاهبرداری بنیانگذار اروین داکتر با جوولیس که اکنون بنیانگذار Zeniq Coin است نگاهی بیندازیم.

Zeniq رمزگذاری خود را اجرا می کند MLM برنامه ریزی زیر نظر سفیر بین المللی. پیوستن ZENIC و دریافت کنید سکه زنیکدر این صورت باید هزاران و میلیون روپیه در Zeniq Hub سرمایه گذاری کرد و در ازای آن سود ثابتی دریافت کرد. به نظر کلاهبرداریه

زنیک چه می کند؟

این شرکت در حال دریافت پول از مردم برای اضافه کردن پول به Zeniq Hub است. سپس این شرکت پورسانت خود را در قالب سکه Zeniq پرداخت می کند.

سکه Zeniq بر روی اتریوم (ERC-20) ساخته شده است. Zeniq Coin یک ارز دیجیتال نیست، بلکه یک توکن است که چند ساعت طول می کشد تا تولید شود. بنابراین فکر نکنید که Zeniq Coin یک معامله بزرگ است، اما برخی افراد این توکن های رمزنگاری را درخت پول رایگان می دانند.

سکه زنیک قابل خرید و فروش است پای و Unswap مبادلات، اما کمیسیون بسیار کم است.

آیا Zeniq یک طرح معاملات پولی است؟

Zeniq با طرح MLM خود، موقعیت خود را به افراد می فروشد و به عضو پیوسته نزدیک می شود تا افراد بیشتری را اضافه کند، سپس شرکت کمیسیونی را برای فروش اضافی به عضو می پردازد.

Zeniq در Zeniq Coin پول بسیار کمی دارد، در حالی که بیشتر پول توسط Zeniq به نام Minting نگهداری می شود و همان پول را بین شریک خود توزیع می کند.

از آنجایی که آنها از طرح MLM استفاده می کنند و هیچ محصول مقرون به صرفه و باکیفیتی را برای هزینه عضویت دریافت نمی کنند. همین کمیسیون برای اضافه شدن افراد جدید به آن داده می شود. Zeniq به طور کلی یک طرح معاملات پولی است.

Zeniq Coin یک فایل است توکن مبتنی بر ERC-20که وجود ندارد کاغذهای سفید. نمادی جذاب، آینده نگر و کاربردی نیست. هیچ دلیل منطقی دیگری برای سرمایه گذاری در آن وجود ندارد.

آیا باید به سفیر ژنگ بپیوندم یا نه؟

کاملا وابسته است. چقدر پول می توانید سرمایه گذاری کنید و چقدر ریسک کرده اید.

همانطور که قبلا می دانیم، بنیانگذاران سفیر و زنقاروین داکتر در حال حاضر با پرونده های کلاهبرداری مواجه است و طرح MLM آنها ثابت کرده است که طرح پونزی و نمودار معاملات پول.

اگرچه Zeniq Coin قیمت واقعی ندارد و مانند بسیاری از MLM های رمزنگاری شده، سفیر Zeniq در آینده نزدیک متوقف خواهد شد. جایی که احتمال زیادی وجود دارد که پول هزاران نفر به کرور سقوط کند.

آیا سفیر زنگ قانونی است؟

بسیاری از مردم فکر می کنند که سفیر زنیک یک پروژه است زیرا در دبی ثبت شده است. بنابراین من به شما می گویم که ثبت شرکت در دبی کار بزرگی نیست. اول یک شرکت ثبت کنید بعد بگویید شرکت حقوقی در ایالت است سند قانونی معتبر دارد. اساساً این یک روش قدیمی برای جلب اعتماد در این کلاهبرداری ها است.

نتیجه

بنابراین، امیدوارم اطلاعات کاملی در مورد سفیر زنیق کسب کرده باشید شرکت بازاریابی شبکه ای مبتنی بر ارز دیجیتالو او سکه ZENIC. من توصیه می کنم قبل از سرمایه گذاری پول خود در شرکت، ۱۰ بار در مورد شرکت فکر و بررسی کنید.

حالا می خواهم از شما بدانم:

اولین بار نام این شرکت را از کجا شنیدید؟

آیا کسی برای پیوستن به سفیر اینترنشنال و خرید سکه Zeniq به شما مراجعه می کند؟

بذار الان نظر بدم

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع