مجیدی: فیفا همراه خود وجوه معوقه ما قول همکاری داد/ اجتناب کرده اند ورزشی برزیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرژانتین چیزی {نمی دانم}!


به گزارش خبرگزاری فارس، میرشاد مجدی کسب اطلاعات در مورد فینال مورد برگزاری ورزشی های دلپذیر برای خدمه سراسری ذکر شد: طبق این سیستم ای کدام ممکن است همراه خود بهرام رضاییان، حمید استیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکوسیچ گذاشتیم قرار شد در اطراف هم بنشینند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم ریزی کنند. اسکوچیچ این سیستم ها را داده است با این حال این دوستان باید آنها را پیش نویس کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ما بدهند به همان اندازه به هیئت مدیره حاضر کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجرا کنیم.

وی با اشاره به صحبت هایش همراه خود جیانی اینفانتینو در قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ذکر شد: من می خواهم شخصا همراه خود اینفانتینو صحبت کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با اشاره به فوتبال ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات مطرح شده صحبت کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید او هم ذکر شد کدام ممکن است ما ۹ تنها حاضریم به ایران کمک کنیم اما علاوه بر این به همه ملت ها کمک می کنیم. این بحث بی نظیر اینفانتینو بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او قول همکاری همراه خود ما ویژه به ویژه در بحث پول بلوکه شده ما در فیفا را انتخاب کنید و انتخاب کنید AFC را داد.

رئیس فدراسیون فوتبال ذکر شد: ما در جستجوی راه حلی هستیم به همان اندازه پول شخصی را فوری بدست آمده کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتوانیم خیلی خوشایند برای جام جهانی کنار هم قرار دادن شویم.

مجیدی کسب اطلاعات در مورد لزوم برگزاری ورزشی های دلپذیر اجتناب کرده اند سوی خدمه سراسری ذکر شد: این مسابقات در فیفا برگزار تبدیل می شود. در مجموع من می خواهم اتحادیه را حدود ۲ ماه پیش عرضه دادم. خدمه های غول پیکر در رنکینگ فیفا قابل انجام است عالی سال پیش این سیستم های شخصی را ترسیم کرده باشند. باید ببینیم خدمه ها مقابل هم ورزشی نمی کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول فیفا تمیز است. قطعا امتحان شده می کنیم همراه خود این سیستم ریزی معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر مدیریتی خدمه سراسری بهتر از این سیستم ریزی را داشته باشیم.

وی کسب اطلاعات در مورد تکنیک فدراسیون فوتبال برای اینکه خدمه امید در مسابقات قهرمانی آسیا همراه خود اشکال تقویم لیگ برتر مواجه نشود، ذکر شد: می توانید {در این} باره همراه خود سهیل مهدی صحبت کنید. خدمه های سراسری برای فدراسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت در انتخاب هستند. نتیجه لیگ خدمه سراسری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانیم به سادگی این اشکال را رفع کنیم مخصوصا برای خدمه المپیک.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس فدراسیون فوتبال کسب اطلاعات در مورد فینال وضعیت ورزشی دلپذیر آرژانتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید برزیل ذکر شد: {در این} مورد چیزی {نمی دانم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر کامرانی چیزی ذکر شد اجتناب کرده اند او بپرسید. آنچه کدام ممکن است ۱۰۰% بسته شدن است را ادعا خواهیم کرد.

مجدی کسب اطلاعات در مورد فینال تحولات بسته شدن حساب های پولی اتحادیه ذکر شد: تنها عالی حساب بسته شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در امتحان شده هستیم به همان اندازه هفته بلند مدت همراه خود گروه امور مالیاتی صحبت کنیم. در سال جام جهانی همه باید به فوتبال کمک کنند. ما سازمانی نیستیم کدام ممکن است نخواهیم پول بدهیم. ما دچار اشکال هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انشالله این اتفاق خواهد افتاد.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه شده دهید