محرومیت نیز مانع از این نشد که قهرمان/از امارات به پاریس برود


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا مختاری قهرمان بازی های پارالمپیک توکیو کشورمان پس از این رقابت ها به انتقاد از برخی مسائل فدراسیون و تیم ملی پرداخت و با انتشار پستی در فضای مجازی اعلام کرد که کمیته انضباطی فدراسیون از جانبازان و معلولان از او توضیح خواستند، کمیته انضباطی از او دعوت کرد و در نهایت او را به مدت ۶ ماه از حضور در تیم های ملی محروم کرد. پس از رفع محرومیت مختاری، هنوز نام او در لیست رشته انتخابی دیده نمی شود.

در همین رابطه علیرضا مختار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: پس از پایان بازی های پارالمپیک توکیو، حدود ۶ ماه از سوی کمیته انضباطی فدراسیون جانبازان و معلولان به دلیل محرومیت حدود ۶ ماه محروم شدم. پستی که در وای فای مجازی منتشر شده است. از اردوهای تیم مل دور بودم. تا ۷ فروردین ۱۴۰۱ که از حضور در اردوهای تیم ملی محروم شدم و پس از آن برای حضور در کارنامه تیم ملی در تهران حاضر شدم و موفق به کسب رتبه یک بازی های آسیایی شدم اما با تحصیل در مقطع دکتری در رشته ورزشی. مدیریت، دلیل صحبت من با فدراسیون این است که بتوانم در کلاس های دانشگاه شرکت کنم و در رشته های انتخابی باشم.

وی افزود: فدراسیون به من اعلام کرد که اگر می خواهید در تیم ملی حضور داشته باشید و به مسابقات مراکش بروید، باید همیشه در اردوی تیم ملی حضور داشته باشید، از دوران تحصیلم و همچنین آزمون جامع در یاش شرکت کردم. ” برای حضور تمام وقت در اردوهای تیم ملی از حضور در مسابقات جایزه بزرگ مراکش منصرف شدم.

مختاری درباره برنامه خود برای آینده گفت: تمریناتم را تا آبان ماه ادامه خواهم داد تا در رکورد تیم ملی فزاق امارات و مسابقات جهانی سال آینده که انتخابی پارالمپیک پاریس است شرکت کنم. . الان شرایط خیلی خوبی دارم و در رتبه اول آسیا و دوم جهان هستم و فعلا در مسابقات مراکش شرکت نمی کنم و تمریناتم را به صورت انفرادی دنبال می کنم.

بازیکن پارانسه و میدانی کشورمان با اشاره به غیبت یک ساله خود از دوره کارآموزی تیم ملی گفت: با توجه به اینکه ۶ ماه از دوره استاژی تیم ملی دور بودم و محرومیت باعث شد در تمرینات تیم ملی شرکت نکنم. من یکی از کسانی هستم که در میادین تیم ملی پیشرفت کردم و رکورد بهتری داشتم. به فضل الهی سال آینده در مسابقات جهانی و بازی های آسیایی در رشته پرتاب و پرتاب دیسک شرکت خواهم کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید