محسن روحی به عنوان مدیرعامل ارشاد شمال کرمان معرفی شد


به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، سیدمحمد هاشمی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال کشور گفت: استان کرمان گفت: یکی از موضوعات و رویکردهای کلیدی دولت سیزدهم از ابتدای تشکیل، اقتصاد و فرهنگ بوده است.

وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و اقتصادی و همچنین سرمایه انسانی بسیار خوب در استان کرمان، گفت: سرمایه ای مانند سرمایه انسانی برای عرصه فرهنگ و هنر وجود ندارد، مردم معدن هستند و باید این معادن کشف شود.

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان با اشاره به اینکه جشنواره شعر رضوی به همت مدیرکل سابق استانداری کرمان در کرمان برگزار شد، گفت: دهه کرامت از جشنواره شعر رضوی برگرفته شد.

وی با تاکید بر اینکه شرکت ها به جای حمایت از یک فعالیت هنری، به تداوم اقتصاد هنر کمک می کنند، افزود: شهید سلیمانی یک چهره بین المللی فراتر از شیعه و جهان اسلام است و ما خواستار برگزاری جشنواره شهید سلیمانی در عرصه های مختلف هستیم. سالانه در استان کرمان برگزار می شود و این ظرفیت بسیار بزرگی است و قابل استفاده است.

به گزارش فارس، از زحمات محمدرضا علیزاده مدیرکل سابق فرهنگ و جهت گیری اسلامی شمال استان کرمان قدردانی و محسن روحی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

انتهای پیام/ ۸۰۰۱۸ / ق
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید