محلول های ترشح سفید با مترونیدازول؟


مدیریت روابط عمیق بین مترونیدازول و ترشحات سفید واژن، اگر فقط با مترونیدازول می‌خواهید از شر ترشحات سفید خلاص شوید، خبر بدی برای شما خواهد بود که برای متوقف کردن ترشحات سفید یا هر چیز دیگری موثر نیست.

ترشح بعد از مصرف مترونیدازول


مترونیدازول آنتی بیوتیکی است که در چندین کرم موجود است و فقط برای درمان عفونت های واژن مجاز است. مترونیدازول روی عفونت های باکتریایی اثر دارد اما این پماد برای ترشحات سفید مفید نیست. می توانید از این پماد مفیدتر استفاده کنید عفونت قارچی درمان یا درمان عفونت های ویروس کاندیدا.

چگونه با مترونیدازول از شر ترشحات سفید خلاص شویم؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود ترشحات سفید این به شرایط سلامتی شما نیز بستگی دارد. اگر می خواهید ترشحات سفید واژن خود را درمان کنید، ابتدا باید آن را بدانید چه چیزی باعث ترشحات سفید واژن بعد از جفت گیری می شود؟. سپس راه حل مناسب را پیدا کنید. بدیهی است که اگر از عفونت قارچی رنج می برید. سپس ممکن است ناشی از ترشحات سفید به دلیل وجود مقدار بیش از حد مخمر در واژن باشد. شما از مترونیدازول استفاده خواهید کرد و این پماد فقط عفونت را درمان می کند اما ترشحات سفید شما را متوقف نمی کند.

شما می توانید استفاده کنید هورمون های قدرت برای اینکه هورمون خود را سالم نگه دارید و هیچ تغییر هورمونی در بدن خود ایجاد نکنید. اگر بتوانید سلامت خود را حفظ کنید، می توانید از عفونت های واژن و ترشحات سفید نیز جلوگیری کنید.

مترونیدازول چه کاربردهایی دارد؟

کرم واژینال مترونیدازول یک آنتی بیوتیک است که به مبارزه با باکتری های واژن کمک می کند. هنگامی که به دلیل عفونت مخمری واژن خارش دارید یا واژینوز باکتریالپزشک شما مترونیدازول را برای درمان بثورات ناشی از عفونت تجویز می کند. کاربردهای دیگری برای مترونیدازول وجود دارد که ممکن است در بسته دارویی شما ذکر نشده باشد. این نوع پمادها باید پس از اخذ مجوز بهداشتی مصرف شوند.

علت ترشحات سفید چیست؟

ترشحات سفید: ترشحی است که بر حسب ترشح آن تغییر می کند، گاهی مانند سفیدی آب است و گاهی سفید شیری، سفید پنیری، سفید و چسبنده و بوی آن سفید است. همه اینها بسته به وضعیت سلامتی زن متفاوت ظاهر می شوند. پس فکر کن سلامتی شما
به راحتی حل خواهد شد. گاهی اوقات بارداری باعث ترشحات سفید رنگ می شود. به دلیل التهاب دهانه رحم، ممکن است ترشحات سفید رنگی را تجربه کنید.

مترونیدازول واژینال

تلفظ: MET roe NYE da zole

نام تجاری- MetroGel-Vaginal، Nuvessa، Vandazole

در مورد کرم واژینال مترونیدازول چه باید بدانم؟

اگر علاقه ای به یادگیری عمیق ندارید، ممکن است فکر کنید که مترونیدازول برای جلوگیری از ترشحات سفید واژن مفید است، اما باید دستورالعمل های همراه کرم را مطالعه کنید که تمام آن روی بسته بندی ذکر شده است. قبل از استفاده باید با پزشک خود مشورت کنید.

کرم های واژینال مترونیدازول چیست؟

کرمی است که عفونت را درمان می کند و برای عفونت های واضح واژن استفاده می شود. دکتر فقط در این صورت این کرم را تجویز می کند، آنها می دانند که شما یک عفونت باکتریایی در واژن دارید که باعث خارش می شود. راشترشح و بوی بد.

احتیاطات قبل از مصرف مترونیدازول چیست؟

کرم مترونیدازول یک کرم واژینال آنتی بیوتیکی است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود، اما در حین استفاده از این کرم، فقط باید اقدامات احتیاطی را برای عاری از عفونت واژن بدانید.

اگر هر نوع آلرژی دارید، باید از مترونیدازول اجتناب کنید، می توانید از یک درمان خانگی دیگر برای درمان عفونت واژن استفاده کنید.

راهنمای سلامت زنان


اگر به پارابن یا پلی اتیلن گلیکول حساسیت دارید، نباید از آنتی بیوتیک مترونیدازول استفاده کنید. مشتعل شدن. خانم هایی که الکل مصرف می کنند باید از مصرف این کرم خودداری کنند.

ممکن است در حین استفاده از مترونیدازول دچار مشکل عصبی شوید و در صورت استفاده از این دارو ممکن است دچار تشنج شوید.

باید از شیر دادن خودداری کنید هنگام استفاده از مترونیدازول به مدت حداقل ۴۸ ساعت، در صورت استفاده از این دارو باید با پزشک خود مشورت کنید دارو در دوران بارداری ممکن است برای بارداری سالم مضر باشد که می توانید از آن استفاده کنید معجزه بارداری به عنوان بهترین راه حل برای رسیدن به بارداری. دختران زیر ۱۲ سال مجاز به استفاده از این کرم عفونت واژن نیستند.

چگونه از بروشورهای کرم واژینال مترونیدازول استفاده کنیم؟

خب، قبلاً به شما گفتم که مترونیدازول برای درمان ترشحات سفید مفید نیست. هنگام استفاده از این، باید با پزشک خود مشورت کرده باشید و تمام دستورالعمل های ذکر شده در بسته بندی برچسب را دنبال کنید که به شما کمک می کند در هنگام استفاده از مترونیدازول سالم بمانید.

این کرم باید در هنگام خواب استفاده شود زیرا در هنگام خواب هورمون خواب بهتر عمل خواهد کرد. این بهترین زمانی است که بدن شما در مقایسه با فرم بدنی بیدار و فعال شما بهترین عملکرد را دارد.

توجه داشته باشید که کرم های آنتی بیوتیک واژینال مترونیدازول فقط برای یک بار مصرف هستند اما برای خلاص شدن از شر عفونت واژن ممکن است مجبور شوید حداقل یک هفته به طور مداوم از آنها استفاده کنید. برای نتایج بهتر از دستورالعمل های پزشک خود استفاده کنید.

استفاده از راهنما بهترین راهنمای شما در هنگام استفاده از این کرم خواهد بود. پماد را دقیقاً طبق دستور استفاده کنید.

از دست زدن به دهان باید اجتناب شود، این فقط برای استفاده واژینال است و فقط برای دستورالعمل های واژینال مفید است. باید واژن خود را بشویید قبل از استفاده از کرم واژینال مترونیدازول و همچنین قبل و بعد از مصرف این دارو دست های خود را بشویید. برای درمان عفونت باید از یک دستگاه قرار دادن آن استفاده کنید تا آن را مستقیماً وارد واژن کنید.

کرم واژینال مترونیدازول برای جلوگیری از عفونت واژن به دلیل عفونت استفاده می شود ویروس های کاندیدا بنابراین باعث ترشحات واژن می شود و ممکن است ترشحات سفید رنگ باشد پس باید از الف استفاده کنید نوار بهداشتی اما از تامپون استفاده نکنید. در طول درمان با مترونیدازول باید از دوش یا هر محصول دیگر واژینال خودداری شود.

برای تکمیل دوره نباید این دارو را از دست بدهید وگرنه ممکن است عفونت شما را بدتر کند. اگر احساس کردید که مشکلات شما بهبود یافته است، بدون قطع یا نادیده گرفتن دوزهای خود ادامه دهید تا زمانی که پزشک شما را متوقف کند.

هنگام استفاده از مترونیدازول، ممکن است نیاز به انجام آزمایشات پزشکی خاصی داشته باشید.

مترونیدازول به عفونت قارچی کمک نمی کند، اگر از این پماد برای ترشحات سفید ناشی از مخمر استفاده می کنید، از شما حمایت نمی کند و ممکن است باعث ایجاد عفونت قارچی دیگری شود. شما باید گزینه های درمانی دیگری را برای ترشحات سفید امتحان کنید. این کرم را باید در جای تاریک یا خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟

اگر یک نوبت را فراموش کردید، نوبت بعدی خود را در اسرع وقت مصرف کنید، اما اگر تقریباً زمان نوبت بعدی است، از این دارو استفاده نکنید و به یاد داشته باشید که فقط باید هر ۲۴ ساعت یک بار از این دارو استفاده کنید.

اگر بیش از حد مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟

خوب، مصرف بیش از حد هیچ مشکل جدی ایجاد نمی کند، اما در صورت تمایل می توانید از کمک پزشکی استفاده کنید. اگر علائم یا علائم بثورات، بلع یا چیزی شبیه به آن را دارید، از پزشک کمک بگیرید.

هنگام استفاده از مترونیدازول واژینال از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟

مترونیدازول در ابتدا به درمان ترشحات سفید واژن کمک نمی کند. این دارو برای کنترل عفونت استفاده می شود. بین دوز اول و نوبت بعدی باید حداقل ۲۴ ساعت فاصله ایجاد شود.

هنگام استفاده از مترونیدازول، الکل نباید مواد غذایی حاوی الکل یا پروپیلن گلیکول مصرف کند. قبل از استفاده از این دارو دستورالعمل ها را ببینید.

شما باید از نور استفاده کنید، تناسب را از دست بدهید و لباس تنفسی که به هوا اجازه عبور به داخل واژن را می دهد در حین استفاده از مترونیدازول شلوار نپوشید.

ترشحات سفید واژن


اگر قبل از شستن دست های خود این پماد را لمس کرده اید به چشم، بینی یا هر قسمت حساس بدن خود دست نزنید.در صورت بروز هر گونه آسیب، فورا به پزشک مراجعه کنید.

از مصرف این کرم تا رفع مشکلات خودداری کنید.

عوارض جانبی کرم واژینال مترونیدازول

هنگام استفاده از پماد مترونیدازول، ممکن است برخی از عوارض جانبی آن را تجربه کنید، بنابراین این اطلاعات را در حین استفاده از این دارو بخوانید. در صورت داشتن کرم واژینال باید از آن اجتناب کنید واکنش آلرژیک بدن اگر مشکل تنفس یا تورم در لب ها، صورت و غیره دارید.

هنگام استفاده از این کرم، ممکن است این عوارض جانبی جدی مانند تشنج، درد سوزش یا احساس سبکی در دست یا پا را تجربه کنید.

اگر این علائم ظاهر شد، باید به سرعت از کمک پزشکی استفاده کنید.

عوارض جانبی رایج ممکن است شامل موارد زیر باشد:

خارش یا ترشح در واژن

درد قاعدگی

درد سینه

سردرد

عجولانه

حالت تهوع و اسهال

احساس سرما، عطسه یا سرفه همراه با گلودرد و غیره.

این لیست حاوی اطلاعات محدودی است که عموماً به عنوان یک عارضه جانبی کرم واژینال مترونیدازول ظاهر می شود. می توانید در مورد عوارض جانبی مترونیدازول از پزشک خود سؤال کنید

حرف آخر…

مترونیدازول یک کرم آنتی بیوتیکی است که برای کنترل عفونت های واژن ناشی از ویروس های مخمر یا کاندیدا استفاده می شود.

این دارو فقط باید برای درمان عفونت واژن. اگر به این داروها حساسیت دارید یا به تازگی الکل مصرف کرده اید از این داروها استفاده نکنید. استفاده از این دارو برای درمان عفونت قارچی برای شما مناسب نیست. این کرم برای درمان سفیدی واژن که به دلیل عفونت قارچی ظاهر می شود مفید نیست.

مقالات مرتبط

عوارض جانبی درج اندومتر در بارداری

خطرات ابتلا به COVID-19 در صورت بارداری

درمان زگیل واژن

خطرات و عوارض حاملگی خارج از رحم

علل مشکلات کلیوی در دوران بارداری

عوارض امگا ۳ در دوران بارداریرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر