محمدیان: در کشتی پسرم استرس داشتم/ مردم بعد از دعوای یزدانی احساساتی شدند


عسگری محمدیان گفت:ما خواهیم کرد وی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره رقابت های کشتی فرنگی گفت: سال گذشته در مسابقات جهانی نروژ در وزن ۸ نماینده مازندرانی داشتیم و این بار در مسابقات جهانی صربستان نیز همین کار را تکرار می کنیم. . فکر می کنم یکی از انتخاب های خوب انجام شد و همه راضی بودند. علاقه مندان به کشتی نیز در سالن و پس از آن حضور داشتند توضیح مسابقه خوبی دیدند.

سرپرست تیم کشتی مازندران درباره پشت صحنه مسابقه تیم ملی که پس از مبارزه حسن یزدانی برگزار شد، گفت: مردم قهرمانان خود را دوست دارند، احساساتی شدند و از سکوها پایین آمدند. مردم ما کشتی را دوست دارند، به همین دلیل نمی توانستند احساسات خود را کنترل کنند، البته این یک چیز خطرناک است، اما تجربه ای بود که باید اقداماتی را انجام دهیم که بعد از این محافظت از قهرمانان باید در نظر گرفته شود تا شاهد چنین چیزی نباشیم. حوادث خدا را شکر این اتفاقات منجر به آسیب می شوددیدن اتفاق نیفتاد

دارنده مدال نقره جهان و المپیک در پاسخ به این سوال که چرخه انتخابی را چگونه ارزیابی می کنید، گفت: زمانی که کشتی می گرفتم به چرخه اعتقاد داشتم تا یک نفر با انتخاب به مسابقه برود. حفظ چرخه این امکان را به جوانان ما می دهد که با قهرمانان مبارزه کنند و مورد آزمایش قرار گیرند و همچنین به آنها انگیزه بدهند. شاید برخی از مربیان اعتقادی به انتخاب نداشته باشند، اما نظر من این است که همیشه باید یک چرخه وجود داشته باشد تا ورزشکار بداند چقدر است.

او در مورد مبارزه گلیج و محمدحسین (پسرش) تصریح کرد: هر دو برای مازندران و فرزندانمان هستند، برای من فرقی نمی کند اما آرزوی پدر برای همه است و من هم استرس داشتم اما در حمایت هم همینطور بودند. چون خودم ظلم را دیده بودم سعی کردم عدالت را رعایت کنم.

محمدیان در پاسخ به این سوال که آیا پیروزی پسرش مقابل را پیش بینی می کرد؟ گلیج دوست داشته باشیم یا نخواهیم، ​​یادآور شد: کشتی ورزشی است که در هیچ زمانی نمی توان آن را پیش بینی کرد. قهرمان المپیک می تواند در عرض ۱۰-۲۰ ثانیه با یک فن ۴ امتیاز از دست بدهد و جبران آن سخت است. هرکسی که با نقشه بیاید می تواند دست بلند شده روی تشک را ببیند.

قهرمان سابق کشتی کشورمان درباره اینکه چقدر امیدوارید پسرتان در مسابقات جهانی مدال بگیرد، گفت: به نظرم بهتر است در مورد پسرم زیاد صحبت نکنم. برای همه مبارزان آرزوی بهترین نتایج و قهرمانی ایران را دارم. دعا می کنم این اتفاق بیفتد و رزمی کاران کشورمان از مسابقات جهانی نروژ سربلندتر باشند.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید