محیط تفریحی نساجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز الهامی جریمه شد/ اعتراض دانشجویان نکونام مقابل داور


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند مشهد، کارکنان های نساجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلز اجتناب کرده اند ساعت ۱۷:۰۴ بلافاصله در اولین دیدار اجتناب کرده اند هفته {بیست و چهارم} لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند.

* ادعا نشدن خطای شرکت کننده هند در دقیقه اول را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکپارچه خطا مقابل صابر حردانی در میدان آهنی اعتراض از حداکثر شاگردان جواد نکونام را به داور مهدی مرجان زاده در پی داشت.

* صابر حردانی، علی رضا حقیقی، متین کریم زاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رضا جعفری ۴ شرکت کننده نساجی هستند کدام ممکن است جواد نکونام را در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی توقف کردند. علاوه بر این در برابر این شهاب گردان، آرش رضوند، وحید حیدریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساسان انصاری همراه خود ساکت الهامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستیارانش خوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید بش کردند.

* ۲ کارکنان در گذشته اجتناب کرده اند تفریحی لحظات خوبی داشتند.

تفریحی همراه خود ۴ دقیقه تاخیر تحریک کردن شد.

* در دقیقه ۳۸ اجتناب کرده اند روی کرنر فلز، حمید بو حمدان توپ را به ثمر رساند کدام ممکن است حسن النجفی در برابر این دروازه النساج ضربه اش را زد با این حال گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادرفنی خوزستانی معتقد بودند. توپ رد شده بود روی جاده مقابل شرکت کننده نساجی، داور به سیگنال اعتراض ضربه زد.

* فلز در دقیقه ۴۰ ضربه ایستگاهی مهدی شری را همراه خود ضربه بالا آرش رضوند در مکان نامشخص آفساید به ثمر رساند.

*دقیقه ۴۵ داور مسابقه بدون صدای را {به دلیل} اعتراض همراه خود مقوا زرد جریمه کرد. بعد از همه سرمربی نساجی همراه خود ملاحظه به اینکه توده ها کادرفنی حریف به داور اعتراض کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرجانه زاده پاسخی نداده بود، همراه خود اعتراض اول نباید مقوا زرد می گرفت.

* پس اجتناب کرده اند سوت نوک نیمه اول، الهامی {به سمت} داور سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید از نزدیک همراه خود مرجان زاده حاوی شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این موضوع همراه خود پاسخ نیمکت آهنین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتراض کادرفنی این کارکنان در کنار شد.

* نیمه اول دیدار ۲ کارکنان همراه خود نتیجه منصفانه بر صفر به درآمد فلز به نوک رسید.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول سریع دهید