kermanyy

Saturday, 23 October 2021

مدارس نیویورک در حال فعالیت کامل هستند اما برنامه های بعد از مدرسه در تلاش برای یافتن نیروی کافی نیست

مدارس نیویورک در حال فعالیت کامل هستند اما برنامه های بعد از مدرسه در تلاش برای یافتن نیروی کافی نیست


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش افتتاح شد ، اما بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن کارکنان کافی برای قربانی کردن خود در پاییز هستند ، و خانواده ها را وادار به دنبال جایگزین می کند.

یک هفته پیش ، علی کوهن از مدرسه فرزندان خود ، مدرسه بروکلین چارتپتر چارتر ، ایمیلی دریافت کرد که می گفت برنامه بعد از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن گفت: “این یک شگفتی بزرگ و یک شگفتی بزرگ برای ما به عنوان والدین است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه بعد از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کرد ، از اظهارنظر در مورد جزئیات آن معامله خودداری کرد ، اما گفت که استخدام کار دشواری بوده است. او می گوید یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مترجمان آزاد و هنرمندان که معمولاً بخش بزرگی از نیروی کار آن را تشکیل می دهند ، بیشتر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “نوازندگان و مصاحبه شوندگان ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کرده اند ، و آنها بخش بزرگی بودند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما ، زیرا این یک وضعیت نیمه وقت است.” “این در حال بازگشت است ، اما به نوعی با سرعت بسیار کند انجام می شود. ”

یکی از کارکنان University Settlement ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های بعد از مدرسه را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که بخشی از پرونده یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده است.

کارکنانی که در برنامه های بعد از مدرسه COMPASS ، Beacon و Cornerstone کار می کنند ، یا در برنامه بعد از مدرسه در ساختمان اداره آموزش شهر کار می کنند ، مشمول دستور ایمن سازی شهر هستند. ‘نیاز به تایید حداقل یک دوز واکسن COVID-19 دارد یا مقاومت در برابر مرخصی بدون حقوق. بعدازظهر جمعه ، DOE گفت که حداقل 90 workers از کارگران DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

یکی از کارکنان شهرک دانشگاه که نخواست فاش شود فاقد صلاحیت صحبت با رسانه ها است ، گفت: “یافتن نامزدهای واجد شرایط برای درخواست برای موقعیت های شغلی بسیار دشوار است.”

“در حال حاضر ، حدود 40 کارگر در بخش جوانان ما بین منهتن و بروکلین وجود دارند که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه های ما داشته است. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی بازیکنان شهر بیتی که دو برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که با نامزدهای واکسینه نشده ملاقات کرده است.

او می گوید: “من به دنبال افراد با صلاحیت بالا می گشتم و فکر می کردم که برنده تمام پولها شده ام ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها قبلاً در آموزش و پرورش استخدام نشده اند زیرا واکسن دریافت نکرده اند.” “این بر روی نامزدهای مورد علاقه من تأثیر زیادی گذاشت.” او می گوید به طور معمول در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو برنامه دارد.

علاوه بر دستور واکسن ، کار فشرده و کم پرداخت است ، یکی از کارکنان شهرک شهرک اذعان داشت: “رقابت برای برخی از بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی برای ما دشوار است و برخی دیگر از شرکت های خصوصی می توانند هزینه ساعتی بیشتری را پرداخت کنند. به و کار بسیار سختی است. “

پترسون گفت که او باید معیارهای خود را برای استخدام کارکنان رعایت کند تا متقاضیان بدون مدرک دانشگاهی را شامل شود. “من حتی نگاه نکردم […] افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده بودند ، و من شروع به بررسی افرادی کردم که هنوز در کالج هستند. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، اظهار داشت که شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنای زمان گذار برای برنامه های بعد از مدرسه از جمله چالش های مربوط به کارکنان است ، که به عنوان برنامه های بعد از مدرسه در شهرهای دیگر مانند سالهای گذشته پیشنهاد می دهد.

دپارتمان توسعه جوانان و جامعه ، که سه برنامه بعد از مدرسه را در شهر ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل بازگشت یادگیری شخصی بسیار قوی بود و بیش از 90،000 کودک در مدرسه ثبت نام کردند. فقط بیش از 900 برنامه COMPASS.

مارک زوستوویچ ، سخنگوی DYCD گفت: “در حالی که COVID-19 بر نرخ ثبت نام در برنامه های خارج از مدرسه تحت حمایت DYCD در اوج همه گیری تأثیر گذاشت ، برنامه ها کاهش نیافت.” “در واقع ، با ارائه خدمات شخصی به طور کامل در این سال تحصیلی ، ما انتظار داریم که در بیش از هزار برنامه COMPASS ، Beacon و Cornerstone خارج از مدرسه به ثبت نام کامل برسیم. ”

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *