مدرسه تلویزیونی ایران با شکل و کیفیت آموزشی جدید ادامه پیدا می‌کند


به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مسعود احمدی افزادى مدیر شبکه آموزش در ویژه‌ برنامه مدرسه تلویزیونی ایران به مناسبت هفته معلم، اظهار کرد: مدرسه تلویزیونی ایران با شکل، قالب و کیفیت آموزشی جدید ادامه پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: بعد از دوران کرونا وارد عرصه رسانه معلم شدیم و وارد عصر تعلیم و تربیت رسانه پایه شدیم و این آموزش ادامه پیدا می‌کند و از این مسیر دور نخواهیم شد و همچنین کماکان آموزش و پرورش و صدا و سیما با هم همکاری می‌کنند.

احمدی افزادی اضافه کرد: مدرسه تلویزیونی ایران ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ راه‌اندازی شد و زمانی که راه‌اندازی شد جمعیت ۱۵.۵ میلیون دانش‌آموز از مقطع پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم بر اساس نظرسنجی‌هایی که رسمی که انجام شده است تا ۸۵ درصد مخاطب کسب کرد.

وی افزود: این اتفاق نشان داد که دانش‌آموزان عزیز در لحظه بحران، اعتماد و توجه کردند؛ با توجه به معلمان و دبیرانی که از طرف آموزش و پرورش آمدند و مجاهدانه با همکاران ما کار کردند به نظر می‌رسد یک اتفاق فوق‌العاده زیبا رقم خورد که این اتفاق زیبا نتیجه‌اش دو سال و سه ماه تلاش شبانه‌روزی برای این مدرسه شده است.

مدیر شبکه آموزش گفت: اوایل اسفند ۱۳۹۸ بود که یک اتفاق بسیار بزرگ کرونایی در کشور افتاد و این اتفاق باعث که یک همدلی ایجاد شود و این همدلی بسیار زیبا از نوع بی‌نظیرش و در تاریخ صدا و سیما بی‌نظیر و بی‌سابقه بود. 

ادامه دارد

 

 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید