مراسم استقبال اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان در اردبیل برگزار شد


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند اردبیل، مراسم استقبال اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان عصر در لحظه در مهدیه اردبیل همراه خود حضور مسئولان استانی، مدیران شهرستانی، حافظان فصیح را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصیح قرآن، کودکان جهادگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمازگزاران اردبیلی برگزار شد. . را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه تکل

بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ این سیستم باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی برای ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده است

ابصلت ابراهیمی سرپرست معاونت باکلاس ورزشی شهرداری اردبیل {در این} مراسم ذکر شد: مراسم استقبال اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان همراه خود همکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت بنیاد باکلاس مذهبی اردبیل در لحظه در مهدیه اردبیل برگزار شد کدام ممکن است این گروه بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰ موسسه این سیستم های مذهبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس برای ماه مبارک رمضان.

وی همراه خود دقیق اینکه در لحظه بیش اجتناب کرده اند در هر زمان که عکس خواستن به سوئیچ آموزه های دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآنی به کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر بلند مدت را بافت می تنبل، افزود:

نیاز احیای سنت دینی در خانوار ها

آنطور کدام ممکن است علی حسن زاده سرپرست فرهنگسرای حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) اردبیل {در این} آیین تصدیق شد: آیین پذیرایی اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان عالی عرف حسنه در اردبیل است کدام ممکن است در سال های جدیدترین به همت این فرهنگسرا {انجام شده} است. مشاور مقام معظم مدیریت در اردبیل .. در گذشته اجتناب کرده اند آغاز ماه مبارک رمضان به استقبال ماه مغفرت می الگو.

وی به نیاز احیای سنت دینی در خانوار ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: در لحظه حضور کودکان {در این} آیین دینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس جای بسی خوشحالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستودنی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خانوار های این کودکان کدام ممکن است آنها را الهام بخش می کنند احترام می کنیم. “

سرپرست فرهنگسرای فاطمه الزهرا(س) ذکر شد: این سیستم های باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی در ماه مبارک رمضان اجتناب کرده اند جمله الجزخانی در مهدیه اردبیل برگزار تبدیل می شود.

رمضان جایگزین مغتنمی {برای تقویت} آرزو است

وی اجتناب کرده اند حجت الاسلام والمسلمین مشاور امور دینی استانداری ضمن دقیق عملکرد های ماه مبارک رمضان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ارزش آن را دارد غیر سکولار این ماه به طور قابل توجهی برای نوجوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان ذکر شد: آرزوی من می خواهم اینجا است کدام ممکن است آسانسور قوه الهی باشد. آرزو.

وی دقیق کرد: بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید مؤثرترین عبادت برای تربیت آرزو انسان روزه است را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند فلسفه های روزه ماه مبارک رمضان آسانسور آرزو است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزه دار آرم می دهد کدام ممکن است اگر شخصی را به برکت شر محافظت تنبل. خدایا اونوقت میتونه مراقب روحش باشه نفس شخصی را به سمت تابو حبس کنید.

حجه الاسلام صراحتاً ذکر شد: ماه رمضان فرصتی است {برای تقویت} چندین برابر آرزو را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرکس در ماه رمضان سعی در اصلاح اخلاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفتار خطرناک شخصی داشته باشد، قطعاً آرزو شخصی را آسانسور خواهد کرد.

{در این} مراسم اجتناب کرده اند حافظان قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید قاریان اردبیلی تجلیل شد.

انتهای پیام/۳۴۶۳/
این را برای صفحه اول توصیه شده دهید