مراسم تجلیل و معارفه رئیس دامپزشکی کهگیلویه برگزار شد


به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، سید مختار رجایی فر مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویر احمد در مراسم تجلیل و معارفه رئیس دامپزشکی دهدشت با توجه به خرابی ساختمان این اداره کل گفت: فرماندار یک شهرستان باید در بحث برنامه ریزی بودجه برای تجهیز و تجهیز این تسهیلات توجه لازم را داشته باشد.

وی کمبود نیروی انسانی را نیز از دیگر مشکلات دامپزشکی کگیلویه برشمرد و بیان کرد: نیروی انسانی این اداره در گذشته حدود ۱۵۰ نفر بوده و اکنون به ۱۱ نفر رسیده است.

مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد، کشتار غیرقانونی دام و طیور را از دیگر معضلات عنوان کرد و افزود: این امر سلامت جامعه را مختل و فضای جامعه را ملتهب می کند.

رجایی فر خواستار جریمه سنگین قتل های غیرقانونی از تعزیرات حکومتی شد و اعلام کرد: تعطیلی نمی خواهیم، ​​اما به دنبال معامله هستیم.

حکمت الله نریمانی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه نیز با بیان اینکه ۸۰ درصد شغل مردم منطقه ما دامداری و کشاورزی است، گفت: مواد پروتئینی را در اختیار اداره دامپزشکی قرار دهید.

وی با بیان اینکه ۷۰۰ هزار دام سبک و سنگین در کهگیلویه وجود دارد، گفت: تامین نهاده های دامی بر عهده جهاد کشاورزی و امور عشایری است و این وظیفه به خوبی بین دامداران تقسیم شده است.

به گزارش فارس، در این مراسم از زحمات سید علی اکبر حسینی قدردانی و کرم الله کیانی نسب به عنوان رئیس جدید اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه منصوب شد.

انتهای پیام/ ۸۲۰۱۶
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید